КАПИТЕН СРБИЈЕ НА РАСКРСНИЦИ: Тадић добио понуду која се не одбија

Марко Паунић
Марко Паунић

04. 01. 2022. у 09:39

НАЈБОЉИ фудбалер Србије за 2021. годину и капитен српске фудбалске репрезентације Душан Тадић је опчинио Амстердам. Ајакс дуго није имао вољенијег играча од капитена "орлова".

КАПИТЕН СРБИЈЕ НА РАСКРСНИЦИ: Тадић добио понуду која се не одбија

FOTO: FSS

Колико Тадића цене у Холандији најбоље показује нова понуда која је стигла на адресу српског репрезентативца.

Како преносе београдски медији, најбољи фудбалер амстердамског Ајакса Душан Тадић по окончању фудбалске каријере остаће у фудбалу и посветити се тренерском послу.

То је велика жеља челника Ајакса како би везали одличног фудбалера до краја каријере, а чини се да ни Душан нема ништа против.

- Постоји жеља и једини сам играч коме су понудили уговор да одмах по окончању фудбалске каријере остане у клубу и започне бављење тренерским послом. То је стварно велико поштовање и хвала клубу на томе. Што се тиче тренерског посла овде, као да си на најбољем факултету на свету. Оно што овде можеш да научиш о фудбалу, не можеш нигде на свету. Стварно је уживање овде живети и учити - истакао је капитен "орлова".

БОНУС ВИДЕО

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХАОС У РУСИЈИ: Репрезентативац Србије прво проглашен за непријатеља Украјине, а потом није могао да верује шта га је снашло у престоници

ХАОС У РУСИЈИ: Репрезентативац Србије прво проглашен за "непријатеља Украјине", а потом није могао да верује шта га је снашло у престоници

Помало невероватне вести стижу из Русије и Украјине, а тичу се српског спорта, односно спортиста и спортских радника.

23. 02. 2025. у 18:26

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: Никада нисам био срећнији, осим можда као дете

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: "Никада нисам био срећнији, осим можда као дете"

ЖИВОТНЕ приче које се крију иза монаха на Светој Гори представила је грчка телевизија "Скај" у емисији "ПримеТиме". Пред камерама су се нашли један Кинез који је постао монах, један студент из Солуна који је одмах након дипломе изабрао монаштво, монах који живи у самоћи последње 24 године.

23. 02. 2025. у 11:28

Коментари (0)

ХАОС У РУСИЈИ: Репрезентативац Србије прво проглашен за непријатеља Украјине, а потом није могао да верује шта га је снашло у престоници