ВЛАХОВИЋ НА УДАРУ ИТАЛИЈАНА: Србин прекршио правила по доласку у Торино
ИТАЛИЈАНСКИ медији и даље причају о Душану Влаховићу. Они сада наводе да је Србин прекршио правила приликом доласка у Торино.
Tanjug/AP
Сјајни нападач је на најбољи могући начин дебитовао за "стару даму" - постигао је гол после 13 минута, али Италијани тврде да није поштовао ковид протокол.
Наиме, Влаховић је пре доласка у Торино био позитиван на корону. Он није имао симптоме, а треба рећи и да је примио све три дозе вакцине. Овај 22-годишњак из Београда је тестиран негативно пре него што је дошао на потпис уговора. Ипак, тамошњи медији сматрају да је прекршио правила и да је требало још да остане у изолацији.
- Сектор који је задужен за превенцију корона вируса у Тоскани је направио извештај и поднео га званичним органима због недозвољеног путовања у случајевима заразе вирусом. Све то је предато органима који су за то задужени - рекао је Симоне Бецини, комесар за здравље у регији Тоскана.
Чувени "Коријере дело Спорт" је пренео ове вест. Но, овај лист се ограђује од свега, јер, како истиче, "није јасно да ли је Србин испунио сва правила пре одласка у Торино".
- Путем медија смо сазнали да је Влаховић отишао у Торино у моментима када је требало да буде у изолацији због позитивног теста. Проверили смо да ли је поднет било какав захтев да добије дозволу за то због трансфера, али нисмо то нашли у нашем центру у Тоскани. Међутим, морам да нагласим да су ово питања везана за здравствене информације особе и за рад правосудних органа, тако да је неопходно да поштујемо приватност. Органи који су за то задужени ће испитати случај и утврдиће чињенично стање - поручио је Бецини.
Подсетимо, Влаховић је тренутно на челу листе стрелаца у Серији А са 18 погодака, колико је постигао и Ћиро Имобиле.
БОНУС ВИДЕО: ВЛАХОВИЋ НОВИ РЕКОРДЕР: Пет највећих трансфера српских фудбалера
(Мондо)
Препоручујемо
ГЕСТ НАВИЈАЧА ДЕНВЕРА ОДУШЕВИО ЈОКИЋА: Потез присталица Нагетса дирнуо Србина (ВИДЕО)
10. 02. 2022. у 08:41
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ДОШАО ЈЕ И ТАЈ ДАН: Саша Зверев осваја први гренд слем у каријери!
ВЕРУЈЕМО у немачког тенисера који ће од 15 часова имати прилику да на "Филип Шатријеу" против Флавија Коболија освоји свој први гренд слем у каријери.
07. 06. 2026. у 07:30
АМЕРИКАНЦИ У ШОКУ: Ево шта је Иран данас одлучио
Светско првенство у фудбалу "само што није", а најновије вести о њему су изненадиле Американце.
07. 06. 2026. у 19:34
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)