ХРВАТСКА ЗАВИЈЕНА У ЦРНО: Погинуо бивши фудбалер и икона Шибеника
ТЕШКА саобраћајна несрећа која се догодила код Шибеника однела је живот бившег фудбалера Шибеника и Задра 41-годишњег Дражена Говића.

Фото: ФК Шибеник
Говић је један од најбољих играча генерације клуба са Шубићевца у којој су били и Анте Рукавина и Гордон Шилденфелд.
Слободно се може рећи да је један од легенди Шибеника уз који је био и као навијач по окончању играчке каријере. Био је омиљен на сваком кораку, а због љубави према клубу неки су га називали и "иконом".
За Шибеник је наступио 72 пута, постигао је 12 погодака и уписао 12 асистенција.
Ова вест је шокирала Шибенчане који се са неверицом опраштају од Дражена на друштвеним мрежама. Посебно дирљива је објава његовог матичног клуба:
- Памтимо посебно његове маестралне слободне ударце којима је одушевљавао шибеничку публику, те борбу и невероватан ангажман за сваку лопту. Дражене, почивај у миру! А ми те поздрављамо с оном твојом: "Кад угасин свићу, одем небу превисоко, живија сан и умрит ћу са Шибеником у мом оку..."
БОНУС ВИДЕО - Гол Рикарда
Препоручујемо

ХОУК, СРАМ ТЕ БИЛО! Одлука аустралијског министра која ће још више разбеснети Ђоковића
16. 02. 2022. у 10:45

"МРЗИМ ДАН ЗАЉУБЉЕНИХ!" Никола Јокић и најлуђи Денверов меч у сезони (ВИДЕО)
15. 02. 2022. у 07:25

НИКОЛА ЈОКИЋ ЋЕ ВЕЧЕРАС ИМАТИ ДОДАТНИ МОТИВ: Денвер зна како се прави брејк у Оклахоми
ДЕНВЕР Нагетси ће у петој утакмици полуфинала плеј-офа западне конференције гостовати Оклахоми.
13. 05. 2025. у 08:55

КАД "ДЕЛИЈЕ" ЗАГРМЕ: Нећемо да се руши Маракана, нећемо да се мења боја грба Звезде!
"Делије", најватренији навијачи Црвене звезде, решили су да се данас огласе. "Ванредно", рекло би се, али - са важним разлогом.
13. 05. 2025. у 14:00

ВАНРЕДНА СИТУАЦИЈА, НАПАДНУТ ТАКМИЧАР: "Дигнуто" 1.300 полицајаца, почели нереди - ехо рата на улицама Базела (ФОТО)
КАКО би обезбедиле сигурност током Евровизије, у светлу повећаног ризика од терористичких акција, швајцарске власти су ангажовале више од 1.300 полицајаца, уз додатне снаге из швајцарске војске, као и из суседних земаља - Немачке и Француске.
12. 05. 2025. у 15:25 >> 16:10
Коментари (0)