КРАЈ ЦРНЕ СЕРИЈЕ: Вељко Пауновић "преживео" дерби зачеља у Чемпионшипу
ВЕЉКО Пауновић као тренер Рединга војује за опстанак у Чемпионшипу, а у дербију зачеља успео је да остане непоражен.

ФОТО: ЕПА
Рединг је као гост одиграо 0:0 са Питербором, који је тако остао први испод црте која дели тимове који опстају у том такмичењу од оних који из њега испадају.
Домаћин је сакупио 21 бод, а Рединг, уз меч више, 23 и за сада је ван зоне испадања. Ипак, поменута утакмица више коју је одиграо не чини га, још увек, безбедним што се опстанка тиче.
Овим ремијем, екипа Вељка Пауновића је прекинула низ од чак осам пораза у низу, и то седам у Чемпионшипу након испадања из ФА купа од Кидерминстера (2:1).
Бонус видео: Највећи олимпијски скандал - Пендреком пребијена клизачица да би друга победила
Препоручујемо


АМЕРИ ТРЉАЈУ ОЧИ И НЕ ВЕРУЈУ: Никола Јокић сутра престиже Мајкла Џордана?!
16. 02. 2022. у 15:53

ЛАГАНО ДОЛАЗИ: Тип предлог за "сигурица тикет" са две реалне квоте
ЗА данас смо вам спремили следеће предлоге.
03. 09. 2025. у 07:30

УЗНЕМИРУЈУЋИ СНИМАК: Из пенала убио голмана! (ВИДЕО)
Спорт је задесила трагедија.
05. 09. 2025. у 15:51

"ЦИНИЧАН - У ПОЗИТИВНОМ СМИСЛУ": Москва о Трамповим покушајим да оконча ратове
ПРИСТУП америчког председника Доналда Трампа у вођењу дипломатије кроз склапање трговинских договора "прилично је циничан", али у позитивном смислу, изјавио је у петак представник Кремља Дмитриј Песков.
05. 09. 2025. у 19:51
Коментари (0)