УЖАСНА СЦЕНА У ЗАГРЕБУ: Навијач Динама преминуо након што се срушио на Максимиру на почетку меча

Један навијачи Динама преминуо је након што му је позлило на Максимиру током утакмице Лиге Европе између загребачког клуба и Севиље.

УЖАСНА СЦЕНА У ЗАГРЕБУ: Навијач Динама преминуо након што се срушио на Максимиру на почетку меча

FOTO: Arhiva novosti

"Мушкарац за ког незванично дознајемо да је '58. годиште срушио се одмах на почетку меча.

Брзом интервенцијом медицинске сестре која је била у близини и полицијских службеника пружена му је прва помоћ. Затим је поступање преузела медицинска екипа, но мушкарац је нажалост преминуо у болници", преноси "Вечерњи лист".


Тај хрватски лист овоме додаје и изјаву тренера Динама, Жељка Копића:

- Желим да изразим саучешће породици нашег преминулог навијача, рекао је Копић, а саучешће је изразио и Динамо.


БОНУС ВИДЕО Нови навијачки хаос у Француској
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ЈЕДНА УЛАЗНИЦА, ЈЕДНА ПОРУКА, МИЛИОНИ РАЗЛОГА ЗА ОСМЕХ: У првој сезони Театра хуманости донирано више од 11.000.000 динара