"ОНО ЈЕ НЕВЕРОВАТНО!" Охи играо пред 4.000 људи, а онда је доживео "вечити дерби" у Србији
НАПАДАЧ Црвене звезде Охи Омоџуанфо не скрива одушевљење после победе против Партизана у 166. вечитом дербију (2:0).
Фото: М. Вукадиновић
- Било је фантастично, погледао са много снимака, али атмосфера ужзиво је још боља. Било је најбитније да победимо, урадили смо то пред нашим навијацима, на нашем терену и веома смо срећни због тога, изјавио је он за клупски сајт.
Норвежанин је дебитовао у вечитом дербију и одмах се уписао у стрелце, за вођство црвено-белих, у 29. минуту.
- Дошао сам из мале лиге, навикао сам да играм пред 4.000 људи, али играти пред оноликим бројем навијача било је заиста невероватно. Имао сам жељу да постигнем гол и допринесем екипи. Када сте нападач морате да очекујете лопту на сваком месту. На време сам схватио да ће Катаи да добије дуел и на мени је било да видим шта ће да се деси, да ли ће постици гол или ће се лопта одбити, био сам тамо, то је мој посао, рекао је Охи.
Циљ је да Звезда буде прва, па зато "морамо да наставимо да се боримо и идемо даље", додао је он.
- Знам колико је ова победа битна навијачима, значајна је и мени и клубу. Било је много емоција, сада смо јако срећни, закључио је Охи.
Бонус видео: Дејан Станковић о исходу 166. вечитог дербија
Препоручујемо
ЗВЕЗДА ЧАСТИ ЗБОГ ПОБЕДЕ У ДЕРБИЈУ: "Делије" обрадовала вест са Маракане
28. 02. 2022. у 16:43
ХРВАТИ ЛАЖУ! ОВО ЈЕ ДОКАЗ! Звездин транспарент НИЈЕ гробље у бојама украјинске заставе
28. 02. 2022. у 10:17
ЧУДО НЕВИЂЕНО: Свет ово не памти - пијани свештеник учесник навијачких нереда (ВИДЕО)
28. 02. 2022. у 21:30
ЗАГАРАНТОВАНИ ГОЛОВИ? Спектакл на "Сент Џејмсис парку" би требао да обилује великим бројем погодака
"СЕНТ Џејмсис парк" ће у уторак поново бити домаћин европског спектакла, пошто Њукасл дочекује Барселону (21.00) у првом мечу осмине финала Лиге шампиона. Биће то други дуел ова два клуба на истом стадиону у последњих шест месеци, али је овај далеко битнији од првог који је припао Каталонцима резултатом 2:1.
10. 03. 2026. у 07:10
ШТА ЋЕ РЕЋИ ЈЕЛЕНА?! Ево шта је Арина Сабелнка радила Новаку Ђоковићу у Индијан Велсу (ВИДЕО)
Најновије вести везане за АТП Индијан Велс 2026, турнир на коме данас наступа и Новак Ђоковић, нису уобичајене.
09. 03. 2026. у 15:39
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)