ШТА МУ УРАДИШЕ "ОРЛОВИ"... Селектор Португалије и дан-данас не може да заборави Србију

Часлав Вуковић

23. 03. 2022. у 20:12

СЕЛЕКТОР Португалије Фернандо Сантош још увек није заборавио меч са Србијом, па се ппред сусрет са Турском присетио дуела са "орловима".

ШТА МУ УРАДИШЕ ОРЛОВИ... Селектор Португалије и дан-данас не може да заборави Србију

FOTO: N. Paraušić

"Селесао" је тада поражен са 2:1 и пут до Светског првенства мора да пронађе кроз бараж, док су изабраници Драгана Стојковића Пиксија директно обезбедили место у Катару.

- У одлучујући мечевима, изузев тог дуела са Србијом, смо били веома добри и одрадили смо посао. Да, Срби су имали своје заслуге за пролаз, али бих рекао да смо ми имали превише недостатака. Да смо играли добро у том дуелу испунили бисмо циљ. Шта је ту је, то је сада прошлост, хоћемо на Мундијал и морамо да оставимо све друго по страни - рекао је Сантош.

Новинаре је занимало да прокоментарише и гласине да би могао да добије отказ у случају да не одведе репрезентацију на Светско првенство.

- То није питање за овај тренутак. Разумем зашто ме то питате, али сам концентрисан само на следећи меч. Сви смо мотивисани, знамо зашто смо овде и шта је наша одговорност. Морамо да победимо да бисмо били на Светском првенству - закључио је искусни стратег.

Португалије дочекује Турску на стадиону "Драгао" у четвртак од 20.45.

БОНУС ВИДЕО: Пикси саопштава списак репрезентативаца зе предстојеће пријатељске утакмице

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СПЕКТАКЛ У НАЈАВИ: Новопечени првак Европе укршта копља са увек неугодном четом Чола Симеонеа

СПЕКТАКЛ У НАЈАВИ: Новопечени првак Европе укршта копља са увек неугодном четом Чола Симеонеа

ЈЕДАН од најзанимљивијих мечева првог кола групне фазе Светског клупског првенства одиграће ПСЖ и Атлетико Мадрид који се састају на "Роуз боулу" у Пасадени од 21.00.

15. 06. 2025. у 07:20

ЗГРОЗИЛИ СУ МНОГЕ: Оно што су Украјинци урадили на Европском првенству - нико жив није очекивао

ЗГРОЗИЛИ СУ МНОГЕ: Оно што су Украјинци урадили на Европском првенству - нико жив није очекивао

Откако је почео рат у Украјини, Русија је била та чији су спортисти чешће били спомињани у светским круговима него украјински, јер је многима било (и још увек јесте) забрањено учешћа на међународним надметањима, али... Овога пута су Украјинци привукли велику пажњу - и то због скандала који су приредили.

15. 06. 2025. у 19:43

ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ Водитељка о тешкој болести

"ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ" Водитељка о тешкој болести

ЗВЕЗДА ријалити емисије „The Real Houswives of Beverly Hills“ и водитељка Теди Меланкамп (43), суочава се с тешком болешћу. Оперисала је тумор на мозгу, али се болест проширила и на плућа. Теди је открила да њен отац, рок легенда Џон Меланкамп (73), већ планира њену сахрану.

15. 06. 2025. у 21:19

Коментари (1)

СПЕКТАКЛ У НАЈАВИ: Новопечени првак Европе укршта копља са увек неугодном четом Чола Симеонеа