"НЕ БИХ БИО ЗАДОВОЉАН СА 46 ОДСТО ПОДРШКЕ" Вучић коментарисао кукњаву блокадера
28. 06. 2026. у 11:16
28. 06. 2026. у 11:16
27. 06. 2026. у 22:31
28. 06. 2026. у 10:38
28. 06. 2026. у 09:54
ssss
25.03.2022. 12:53
Steta. Mogo si jos bar dvije sezone u Zvezdi odigrati.
ssss
25.03.2022. 12:53
Steta. Mogo si jos bar dvije sezone u Zvezdi odigrati.
lasan
25.03.2022. 17:03
Da da! To je onaj Swabov sto je rado igro protiv zemlje svolih roditelja ...trebo je ranije ili nije imo ekser??