ПАНИКА У ПОРТУГАЛИЈИ: Нестао син Дидијеа Дрогбе
ПАНИКА је у клубу за који игра син Дидијеа Дрогбе Исак, нестао је у јануару и ником се не јавља.
Фото: EPA-EFE/FACUNDO ARRIZABALAGA
Наиме, он је фудбалер Академике, португалског друголигаша, а није се вратио у клуб након путовања у Париз.
Тамо је отишао на завршне испите, а неуспешно су из клуба покушали да га добију.
Звали су га и тренер и клупски другови, али Исака нема нигде, преносе португалски медији.
Он је прошлог лета стигао у клуб.
Мигел Карваљо, који је тренер Академике Б тима, говорио је о тренутној ситуацији 21-годишњака.
- Он је забаван, брз, технички добар нападач, требало му је времена да сазри. Оном ко дође из иностранства, увек је потребно време. Отишао је и не знамо да ли ће се вратити. Договорили смо се за датум повратка и он се није појавио. Нисмо чули ништа више о њему.
Препоручујемо
ФУДБАЛ ВИШЕ НИКАДА НЕЋЕ БИТИ ИСТИ: УЕФА уводи тектонске промене од 2024. године
01. 04. 2022. у 11:14
СПЕКТАКЛ У БЕРГАМУ: Да ли ће "Богиња провинције" прекинути црни низ или ће Интер седми пут заредом савладати регионалног ривала?
У јеку још једне изузетно тесне трке за Скудето, Интер наставља поход ка повратку на трон Серије А, а последњи испит у 2025. години чека их у Бергаму, где ће од 20.45 на "Гевис стадиону" гостовати Аталанти.
28. 12. 2025. у 07:20
ПАО АЛЕКСАНДАР ЛУКАШЕНКО: Белорусија ово није очекивала (ВИДЕО)
Најновије вести из Белорусије су прилично неочекиване.
28. 12. 2025. у 22:35
КОС СЕ ЈАВНО ПОХВАЛИО: Након што је признао да живи са Чедом, стигло изненађење од наше певачице (ФОТО)
НИЈЕ крио одушевљење!
29. 12. 2025. у 09:35
Коментари (0)