ЕНГЛЕСКА СЕ КЛАЊА СРБИНУ: Александар Митровић је опет задивио Острво! (ВИДЕО)
АЛЕКСАНДАР Митровић је још једном одушевио Енглеску.

FOTO: Printscreen/Streamable.com
На првенственом гостовању Мидлзброу, српски ас је Фуламу донео победу голом у 73. минуту.
И то после сјајне акције екипе за коју наступа, а која граби ка Премијер лиги.
Слободњак са леве стране збунио је одбрану домаћих јер су, чекајући центаршут, двојица Митровићевих саиграча кренула са руба казненог простора ка голу, а онда стала, но када је стао и остатак одбране који је на њих мотрио, "продужио" је да се креће српски голгетер који је, оставши сам, главом "закуцао" лопту у мрежу:
На свом 37. мечу у Чемпионшипу Александар Митровић је догурао до чак 38 голова.
Подсетимо, у другом по снази фудбалском такмичењу у Енглеској, Фулам је на челној позицији. Победом у овом раније одложеном мечу 30. кола дошао је 83 бода, док је његов први његов пратилац, Борнмут, уз меч мање застао на 72, јер је изгубио од Вест Бромвича са 2:0.
Прва два тима на крају сезоне (када се одигра 46 кола) директно прелазе у Премијер лигу, а екипе од 3. до 6. места иду у бараж.
БОНУС ВИДЕО: Ово су фудбалери са највећим зарадама
Препоручујемо

ФРКА У ДЕНВЕРУ: Никола Јокић у нимало наивном стању, навијачи су се овога и плашили
06. 04. 2022. у 15:29

СТРАШНА ЛИГА ШАМПИОНА! Нестварни Бензема нокаутирао Челси, а Виљареал шокирао моћни Бајерн (ВИДЕО)
06. 04. 2022. у 22:53 >> 22:53

ЗВЕЗДА КРОЗ БУРУ ДО ПОЛУФИНАЛА КУПА: Пенали, искључења, голеада, пех за црвено-беле...
06. 04. 2022. у 20:25

АКО ДОБИЈЕМ МАКСИМАЛУ КУПИЋУ ТИ БМВ! Нестварне кладионичарске приче Милана Ђурице (ВИДЕО)
"КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама најпознатијег српског типстера и његових гостију.
30. 06. 2025. у 14:00

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну "Боже правде"! (ВИДЕО)
Црвена звезда и Зенит из Санкт Петербурга састали су се у Русији како би одиграли у пријатељску утакмицу, а један детаљ са овог сусрета привукао је пажњу и пре првог судијског звиждука.
29. 06. 2025. у 18:52

"СЛАГАЛИЦА" ОВО НЕ ПАМТИ: Такмичар од беса полупао тастер
КВИЗ "Слагалица" ретко има несвакидашње ситуације током емитовања, али се необични тренуци дешавају, као и у сваком програму уживо.
29. 06. 2025. у 14:51
Коментари (0)