"ЛАЛАТОВИЋ? ЈЕДАН ОД НАЈБОЉИХ ТРЕНЕРА!" Дејан Станковић о великом изазову који чека Звезду
ФУДБАЛЕРИ Црвене звезде у недељу од 17 часова дочекују Раднички из Крагујевца у оквиру 30. кола Суперлиге Србије, а њихов тренер је на посебан начин говорио о колеги, бившем капитену црвено-белих, Ненаду Лалатовићу.

ФОТО: ФК Црвена звезда
Шеф стручног штаба браниоца титуле, Дејан Станковић, најпре је истакао да Крагујевчани у последњих шест утакмица имају четири победе и два нерешена резултата.
- Верујем у нас и у оно што радимо, а то показујемо на мечевима. Ово је само један наступ у низу који нас води ка завршном циљу, рекао је Станковић.
Томе је додао и следеће:
- По мени је Ненад Лалатовић један од најбољих тренера са ових простора. Ово није ствар "улизивања", нити хваљења, то причају резултати. Свака екипа у којој је био Лалатовић је имала препознатљив начин приступа утакмици током свих 90 минута. Његове екипе играју агресивно, знају тачно шта раде, како стоје на терену и како могу да казне противника, истакао је тренер црвено-белих.

Дејан Станковић и Ненад Лалатовић / FOTO: M. Vukadinović
Стратег Звезде се осврнуо и на повреду Габонца Гелора Канге:
- Познајемо Кангу, ако буде имао један процентан шансе да игра, он ће играти. Гледаће цео стручни штаб, као и медицински блок да га што пре вратимо у тренажни процес, закључио је Дејан Станковић.
БОНУС ВИДЕО: ДАН КАДА СЕ ЗВЕЗДА ПОПЕЛА НА КРОВ СВЕТА: Пре 30 година црвено-бели су остварили легендарни успех
Препоручујемо

ДЕЈАН СТАНКОВИЋ НА ИВИЦИ СУЗА: "О том проблему нисам хтео да причам..."
01. 04. 2022. у 17:21

ХРВАТИ ШИЗЕ ЗБОГ СЦЕНЕ У БЕОГРАДУ: Видели ово и никако не могу да дођу себи
09. 04. 2022. у 19:49

СПОРТСКА ТРАГЕДИЈА: Погинула велика нада америчког спорта и то на језив начин
09. 04. 2022. у 18:11

ЈОКИЋ РАСПАМЕТИО АМЕРЕ! Србин одбио да уради исто што и Леброн Џејмс и сви су одушевљени
09. 04. 2022. у 15:31

ЈОКИЋ ЈЕ "ПРОВАЛИО" ОКЛАХОМУ! Српски ас зна како да нападне одбрану Тандера и избори седму утакмицу
ДЕНВЕР се налази пред испадањем и потребно му је да Јокић доминира на вечерашњем сусрету како би изборио мајсторицу са Оклахомом у полуфиналу Западне конференције (2.30).
15. 05. 2025. у 11:38

"ТАЈ ЧОВЕК МИ ЈЕ УНИШТИО ДЕО ЖИВОТА!" Горан Иванишевић се појавио у Београду
Некада врхунски тенисер а сада тренер, Горан Иванишевић, дошао је у Београд.
15. 05. 2025. у 19:00

ПРЕМЕШТЕНИ БАТИНИ ПОСМРТНИ ОСТАЦИ: Није више у Алеји - остварила му се велика жеља, ево ГДЕ сада почива
ВЕЛИМИР Бата Живојиновић био је један од највећих глумаца на просторима некадашње Југославије. Многи су га поштовали и ван Србије. Добитник је бројних признања, многим младим глумцима је био узор.
15. 05. 2025. у 12:10
Коментари (0)