"НОВОСТИ САЗНАЈУ": Саша Илић више није тренер Чукаричког
САША Илић више није тренер Чукаричког. После састанка са управом, бивши фудбалер Партизана је добио отказ на клупи тима са Бановог брда.
FOTO: M. Vukadinović
Очигледно у клубу нису могли да му пређу преко изјаве после меча са Партизаном. Илић је тада признао да је његов играч заслужио да добије црвени картон.
- Ја ретко када коментаришем суђење, али чињеница је да је Бојан Ковачевић направио фаул, који је требало да се санкционише црвеним картоном - рекао је Саша Илић после меча.
И то му је очигледно дошло главе, па је Илић пре времена завршио посао на Бановом брду. Чукарички ће тако кренути у потрагу за новим тренером, а легенда Партизана за новим послом.
Епилог синоћњег меча, који је подигао много буре у режији Новака Симовића, који је чини се све закувао у 10. минуту када није искључио Ковачевића после старта над Рикардом.
БОНУС ВИДЕО:Да ли је Партизан оштећен на Бановом брду?
Препоручујемо
ИЛИЋ НА "РИБАЊУ" КОД УПРАВЕ: Да ли ће му изјава после меча доћи главе?
11. 04. 2022. у 12:14
"МОЈ ИГРАЧ ЈЕ ЗАСЛУЖИО ЦРВЕНИ": Изјава тренера Чукаричког какву не памти српски фудбал
10. 04. 2022. у 21:43
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ОВО СУ СВИ ЧЕКАЛИ! Креће нокаут фаза, верујемо у једног од домаћина
ПОЧИЊЕ оно што смо сви чекали, обрачуни шеснестине финала, а први на терен излазе Јужна Африка и Канада који се састају у Инглвуду од 21.00.
28. 06. 2026. у 10:30
"СТРАШАН" МЕЧ АУСТРИЈЕ И АЛЖИРА! Марко Арнаутовић стрелац, обе селекције обезбедиле оно што су желеле!
Фудбалери Аустрије и Алжира одиграли су меч 3. кола групне фазе и на крају утакмице семафор је показивао 3:3.
28. 06. 2026. у 05:59 >> 01:26
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (5)