ФУДБАЛСКИ ЗЕМЉОТРЕС: Спреман трансфер од 300 милиона евра, а менаџер од тога зарађује невероватно!

Дарко Николић
Дарко Николић

12. 04. 2022. у 17:11

НА помолу је један од највећих трансфера у фудбалу.

ФУДБАЛСКИ ЗЕМЉОТРЕС: Спреман трансфер од 300 милиона евра, а менаџер од тога зарађује невероватно!

Фото: Н. Параушић

Норвежанин Ерлинг Холанд ће овог лета напустити Борусију из Дортмунда и наставиће каријеру у Манчестер ситију, преносе италијански медији.

Како се наводи, тим са Етихада је спремио 300 милиона евра за довођење сјајног нападача. Откупна клаузула у Холандовом уговору са Борусијом Дортмунд износи 75 милиона евра,

Норвежанин ће добити петогодишњи уговор вредан 150 милиона евра без бонуса, док ће агенту нападача Мину Рајоли бити исплаћена провизија од 70 милиона евра.

Холанд је у Борусију дошао у зимском прелазном року 2020. године из Салзбурга за 20 милиона евра, а за клуб из Дортмунда је постигао 80 погодака у 84 одигране утакмице у свим такмичењима.

БОНУС ВИДЕО: Да ли је Партизан оштећен на Бановом брду?

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АЈДЕ ДА СЕ НЕ ЛАЖЕМО! Драган Стојковић Пикси после Албанија - Србија: Ма, то ме апсолутно не занима!

"'АЈДЕ ДА СЕ НЕ ЛАЖЕМО!" Драган Стојковић Пикси после Албанија - Србија: Ма, то ме апсолутно не занима!

Албанија и Србија одиграли су бурну утакмицу на почетку квалификација за Светско првенство у фудбалу, а селектор "орлова" Драган Стојковић Пикси на занимљив начин је реаговао по окончању сусрета.

07. 06. 2025. у 23:03

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић

ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.

07. 06. 2025. у 11:30

Коментари (0)

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)