ЛУДНИЦА У МАДРИДУ: За ово се живи, да ли су ово преломни тренуци меча на Бернабеуу?

Александар Илић
Александар Илић

05. 05. 2022. у 08:15

БРАЗИЛАЦ Родриго је без сумње херој тријумфа Реала над Манчестер ситијем 3:1, а за улазак Мадриђана у финале Лиге шампиона заслужни су и дискретни хероји Менди и Куртоа.

ЛУДНИЦА У МАДРИДУ: За ово се живи, да ли су ово преломни тренуци меча на Бернабеуу?

Printskrin/Twiter/XEmersonsFC

Тибо Куртоа је у 87. минуту искористио висину и врховима прстију зауставио је налет Џека Грилиша. Када су сви видели лопту у мрежи, Куртоа је имао другачије планове.

Само минут раније Грилиш је такође имао зицер, лопта је већ ишла ка мрежи пошто је Куртоа био савладан, да би се однекуд створио дефанзивац Менди и на линији сачувао свој тим.

А као што је стручни консултант на енглеској телевизији Рио Фердинанд рекао, ти моменти су могли да промене каријеру Грилиша који се мучи у Ситију по доласку из Астон Виле прошлог лета.

Реал се у тим тренуцима извукао, а те Грилишове промашаје казнио је поменути Родриго који је са два гола за 90 секунди одвео меч у продужетке. А тамо је Карим Бензема погодио за коначних 3:1 и пласман у финале ЛШ.

БОНУС ВИДЕО: Станојевић побеснео због недосуђеног пенала 

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СПЕКТАКЛ КОЈИ ЋЕ ГЛЕДАТИ ЦЕЛИ СВЕТ: Барселона дочекује акутелног шампиона Европе!

СПЕКТАКЛ КОЈИ ЋЕ ГЛЕДАТИ ЦЕЛИ СВЕТ: Барселона дочекује акутелног шампиона Европе!

ФУДБАЛСКИ спектакл какав приличи финалу, а не групној фази Лиге шампиона, очекује нас вечерас на "Монжуику" где ће Барселона од 21.00 угостити актуелног првака Европе, екипу Париз Сен Жермена.

01. 10. 2025. у 07:30

РУСИ СЛАВЕ: Русија добила сјајну вест из Србије

РУСИ СЛАВЕ: Русија добила сјајну вест из Србије

Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, у спортском смислу била склоњена са међународне сцене, осим неколико изузетака. Али најновије вести су потпуно другачије.

30. 09. 2025. у 12:50

Коментари (0)

СПЕКТАКЛ КОЈИ ЋЕ ГЛЕДАТИ ЦЕЛИ СВЕТ: Барселона дочекује акутелног шампиона Европе!