ЛУКА ПОНОВО У ЦРВЕНО-БЕЛОМ! Сјајни српски везиста враћа се у клуб у коме се прославио (ФОТО)
БИВШИ репрезентативац Србије Лука Миливојевић на крају сезоне напушта Кристал палас, а готово је извесно да ће каријеру наставити у дресу у коме је стекао интернационалну репутацију.

Фото: EPA-EFE/Andy Rain/POOL
Миливојевић је 2017. године дошао у Кристал палас из Олимпијакоса за 15 милиона фунти, а сада је, према писању грчког новинара Јоргоса Сидеридиса који је специјализован за фудбалске трансфере, договорио трогодишњу сарадњу са клубом из Пиреја.
Сидеридис наводи да обештећење Паласу износи три и по милиона евра.
Миливојевић је први мандат у Олимпијакосу започео 2014, када је дошао из Андерлехта. Пре тога наступао је за Црвену звезду, Рад и крагујевачки Раднички. За репрезентацију Србије дебитовао је 2012. године. У националном дресу одиграо је 39 утакмица и постигао један гол.
Према неким информацијама са Острва, Кристал палас је већ спремио замену за Миливојевића у виду везисте Ланса Чеика Дукуреа.
БОНУС ВИДЕО - Ђоковићев тренинг са Кецмановићем
Препоручујемо

ЛОЛО ДОМИНИРА И ЛЕТИ И ЗИМИ: Специјалиста за атлетику и вожњу боба (ФОТО)
19. 05. 2022. у 09:08

ПОЧЕО XCROSS HARD ENDURO RELI: Стазама Таре и Златибора (ВИДЕО)
19. 05. 2022. у 08:45

ПРОМОВИСАНА КЊИГА ПОСВЕЋЕНА СЕЛЕКТОРУ СРБИЈЕ ДРАГАНУ СТОЈКОВИЋУ: Пикси је увек за 10!
18. 05. 2022. у 19:19

НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за понедељак
ЗА данас смо вам спремили занимљив дубл.
07. 04. 2025. у 07:15

СУД У ЛОЗАНИ ПРЕСУДИО! "Делије", смете да користите "УЕФА - мафија", да пишете и певате то, Црвена звезда више никад неће бити кажњена!
Навијачи Црвене звезде, "делије", осмисли су пре 19 година слоган "УЕФА мафија" који је потом заживео широм Европе. Много пута је и београдски клуб кажњен (између осталог због тога), а "мафијашко" скандирање, или транспаренти, коштали су и друге спортске колективе са Старог континтента. Међутим, одлуком Суда за спортску арбитражу у Лозани, то више неће бити случај.
06. 04. 2025. у 15:35

"НЕМОГУЋЕ ЈЕ ПОБЕЋИ ОД ТОГА": Здравко Чолић први пут о оптужбама да воли мушкарце
ПОЗНАТИ певач Здравко Чолић (73) познат је по томе што свој приватни живот чува далеко од очију јавности. Ипак, једном приликом одлучио је да направи изузетак и открије неколико личних детаља који су изненадили његове обожаваоце.
06. 04. 2025. у 11:39
Коментари (0)