ЗВЕЗДА НАЦИЉАЉАЛА "БОМБУ": Борјанов саиграч из репрезентације на мети црвено-белих

Александар Илић
Александар Илић

27. 05. 2022. у 20:12

ЦРВЕНА звезда има још једну успешну сезону иза себе, а у наредној покушаће да оду корак даље у Европи, а за то су потребна појачања.

ЗВЕЗДА НАЦИЉАЉАЛА БОМБУ: Борјанов саиграч из репрезентације на мети црвено-белих

ЕПА

Како пише "Максбет спорт" у ужем кругу кандидата је нападач Кајл Ларин (28). Реч је о момку који игра за репрезентацију Канаде.

Он је претходне сезоне наступао у Бешикташу за који је на 33 утакмице постигао осам голова, један против Спортинга у Лиги Европе. Ларину је истекао уговор са турским гигантом и слободан је агент.

На 50 утакмица у репрезентацији Канаде је постигао 24 гола.

Ларин је са доста успеха наступао у МЛС лиги, у дресу Орланда. На 87 дуела постигао је 43 поготка.

Поред шпица може да покрије и улогу крилног нападача. Наводно, постоји интересовање и појединих тимова из МЛС лиге за њега, али му је циљ да остане у Европи.

Са селекцијом Канаде га у новембру и децембру очекује учешће на Мондијалу. Тамо ће се у тиму са Миланом Борјаном супротставити Белгији, Хрватској и Мароку.

БОНУС ВИДЕО: Павков крваве главе напустио терен

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СПЕКТАКЛ НА ЕМИРЕЈТСУ: Арсенал би да направи кључан корак у борби за титулу против препорођених црвених ђавола

СПЕКТАКЛ НА "ЕМИРЕЈТСУ": Арсенал би да направи кључан корак у борби за титулу против препорођених "црвених ђавола"

ДЕРБИ 23. кола Премијер лиге доноси велики окршај на "Емирејтсу" где Арсенал дочекује Манчестер јунајтед (17.30) у мечу који има потпуно различиту тежину за два клуба. Тобџије јуре титулу, док "црвени ђаволи" покушавају да ухвате прикључак у борби за Лигу шампиона.

25. 01. 2026. у 07:20

ХРВАТСКИ ХУЛИГАНИ НАПАЛИ СРБЕ - ДЕВЕТ ХРВАТА ЗАВРШИЛО У БОЛНИЦИ: Детаљи туче навијача у Тузли

ХРВАТСКИ ХУЛИГАНИ НАПАЛИ СРБЕ - ДЕВЕТ ХРВАТА ЗАВРШИЛО У БОЛНИЦИ: Детаљи туче навијача у Тузли

Малме и Црвена звезда састали су се у Лиги Европе, а потом је дошло до туче навијача у околини Тузле, у Босни и Херцеговини, када се део Звездиних присталица из Републике Српске авионом враћао из Шведске.

25. 01. 2026. у 14:30

ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: Имам проблем што ради на националној телевизији

ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: "Имам проблем што ради на националној телевизији"

ВОДИТЕЉ Огњен Несторовић без улепшавања и задршке проговорио је о свом односу са Јованом Јеремић, колегиницом која данас ради у медијској кући у којој је он некада градио своју новинарску и водитељску каријеру.

25. 01. 2026. у 20:42

Коментари (0)

САМО САМ ПОМИСЛИЛА - САД ЋУ ДА УМРЕМ: Маја Волк о борби са раком - Прогутала сам кнедлу, а ујутру метастаза је била огромна