ПИКСИ ПОЗИТИВАН УПРКОС ПОРАЗУ: "Незаслужено смо изгубили, немам шта да замерим момцима"

02. 06. 2022. у 23:21 >> 01:19

ФОРТУНА данас није била на страни фудбалера Србије. "Орлови", без обзира на пораз од Норвешке, минималним резултатом 1:0 уздигнуте главе могу да напусте "Маракану". Оставили су срце на терену, одиграли до последњег атома снаге, одважно атакујући на гол данашњег скандинавског ривала у оквиру Лиге нација.

ПИКСИ ПОЗИТИВАН УПРКОС ПОРАЗУ: Незаслужено смо изгубили, немам шта да замерим момцима

Foto: Tanjug

Све наведено, разултирало је тиме да селектор фудбалске Репрезентације Србије, Драган Стојковић није деловао превише забринуто. Истакао да нема шта да замери својим пуленима и у позитивном маниру прокоментарисао минули сусрет. 

- Утисци су подељени, лоших првих 45 минута и онда сјајан наставак. Норвешка је у физичком смислу деловала импресивно, лакше су се кретали у односу на нас. У другом делу одиграли смо далеко боље и мислим да смо негде када се све сабере, незаслужено изгубили. "Први мачићи се у воду бацају", остајемо позитивни, показали смо велику жељу и хтење. 

Наредни меч "орлови" ће одиграти већ за три дана, када ће највећи стадион у Србији угостити селекцију Словеније.

- Нема шта да се калкулише против Словеније, морамо да покажемо лице које смо показали данас у другом полувремену, потребна су нам три бода и идемо по њих. 

Директан текстуални пренос тог меча можете пратити на порталу "Новости". 

Бонус видео: Катар - обилазак необичног стадиона за Светско првенство

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Не може да верује шта јој је Пољска управо урадила!

РУСИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Не може да верује шта јој је Пољска управо урадила!

Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца. Напротив.

23. 10. 2025. у 14:39

Коментари (7)