СРБИН ВРЕЂАО ХОЛАНДА! Норвешка звезда открила шокантне детаље (ВИДЕО)

Новости онлине

06. 06. 2022. у 08:57

ФУДБАЛЕРИ Норвешке победили су синоћ на гостовању селекцију Шведске са 2:1, у мечу другог кола Групе 4 дивизије Б Лиге нација.

Гости су повели голом Ерлинга Холанда са пенала у 20. минуту, а норвешки нападач је постигао и други гол за своју селекцију у 69. минуту. Коначан резултат је поставио Ентони Еланга у другом минуту надокнаде.

Након две победе Норвешка је прва у групи са шест бодова, Шведска и Србија имају по три бода, док је Словенија последња без бодова.

Меч у Шведској обележио је сукоб Холанда са домаћим фудбалером српских корена Александером Милошевићем, који му је упутио бруталне претње током дуела.

- Прво ме је назвао ку*вом, што ја нисам. Након тога ми је рекао да ће ми сломити ноге. Минут касније сам постигао гол, то је био леп осећај, надам се да неће сломити своје ноге - рекао је Холанд за ТВ2.

Милошевић негира оптужбе славног Норвежанина.

- Не желим да губим време на ствари које су изговорене на терену. Ја не говорим и не разумем норвешки, не знам разуме ли он шведски... То није нешто што сам изговорио и нешто што подржавам. То је све што имам да кажем. Све што се тамо догодило остављам иза себе - поручио је Милошевић.

Александер је прошао све млађе селекције наше репрезентације, одлични штопер АИК-а ипак је одлучио да брани боје сениорске репрезентације Шведске.

Милошевић је рођен 1992. године у Стокхолму. Отац Горан је Србин рођен у селу Ђурђева надомак Раче Крагујевачке, а мајка Моника је Швеђанка.

БОНУС ВИДЕО: Разочаравајуће празне трибине на премијери Србије у лиги нација

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен само зато што се крстио, Новости откривају како је све перфидно упаковано!

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен "само зато што се крстио", "Новости" откривају како је све перфидно упаковано!

Репрезентативац Србије у џудоу Немања Мајдов објавио је нешто невероватно: после Олимпијских игара у Паризу, на којима је учествовао у категорији такмичара до 90 килограма тежине, суспендован је из спорта - јер се крстио пред излазак на борилиште у престоници Француске. "Новости" вам доносе - како је Међународна џудо федерација на врло лукав начин извела кажњавање нашег борца.

19. 09. 2024. у 16:07