ХАОС У МИНХЕНУ: Ухапшени енглески навијачи који су певали песме у вези са Другим светским ратом

07. 06. 2022. у 14:56

БРИТАНСКА полиција саопштила је данас да су у Минхену ухапшена седморица енглеских навијача уочи утакмице са Немачком у оквиру Лиге нација, пренео је Скај спорт.

ХАОС У МИНХЕНУ: Ухапшени енглески навијачи који су певали песме у вези са Другим светским ратом

EPA/PETER POWELL

У саопштењу се наводи да су енглески навијачи ухапшени синоћ због изазивања нереда и сукоба са полицијом у Минхену. Енглези су скандирали против Немачке и певали песме у вези са Другим светским ратом.

Британска полиција је навела да је један од седморице ухапшених навијача приведен због ударања полицајца, док су двојица узвикивала нацистичке пароле. Немачка полиција је код једног енглеског навијача у хотелској соби пронашла пиротехничка средства, због чега је и он ухапшен.
 

У саопштењу се наводи да је полиција око поноћи интервенисала како би преместила веће групе енглеских навијача из центра Минхена ка железничкој станици.

Утакмица другог кола Лиге нација А игра се у Минхену вечерас од 20.45.


БОНУС ВИДЕО: Никола Вучевић о Звезди и НБА
 
 


 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну Боже правде! (ВИДЕО)

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну "Боже правде"! (ВИДЕО)

Црвена звезда и Зенит из Санкт Петербурга састали су се у Русији како би одиграли у пријатељску утакмицу, а један детаљ са овог сусрета привукао је пажњу и пре првог судијског звиждука.

29. 06. 2025. у 18:52

Коментари (0)

3 ПРЕПОРУЧЕНЕ КРИПТОВАЛУТЕ КОЈЕ ТРЕБА ПРАТИТИ У ПРВОЈ СЕДМИЦИ ЈУЛА | APT, Солана L2 брзо постају водећи