КИМИХ ХТЕО ДА НАПУСТИ БАЈЕРН ЗБОГ АНЧЕЛОТИЈА: Немачки репрезентативац открио дуго чувану тајну
ФУДБАЛЕР Бајерна и немачки репрезентативац Џошуа Кимих признао је да је 2017. године хтео да напусти минхенски клуб због тренера Карла Анћелотија, преносе француски медији.
ФОТО: ЕПА
- Размишљао сам да одем из Бајерна, јер нисам играо колико сам желео. Међутим, Анћелоти је отишао из Бајерна, па сам ја опет постао стандардни првотимац. Све смо онда освојили и више никада нисам размишљао да напустим Бајерн - рекао је Кимих за француски "Со фот".
Он је у Бајерн стигао 2015. из Штутгарта, а има уговор са шампионом Бундеслиге до јуна 2025.
- Не знам шта ће да се догоди за неколико година. Забавно ми је у Бајерну, али увек размишљам о новим изазовима - поручио је Кимих.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ХАОС ПРЕД МУНДИЈАЛ Смањује се број репрезентација које учествују на Светском првенству у фудбалу 2026?!
Најновије вести везане за ФИФА Светско првенство у фудбалу 2026. су помало драматичне.
23. 05. 2026. у 12:20
"ТРАМП ЈЕ У ПРАВУ, ШВЕРЦОВАЛИ СМО СЕ": Колинда о напетостима између Русије и НАТО-а: "Бојим се ескалације!"
ЈОШ један неидентификовани дрон јуче је ушао је у ваздушни простор Литваније - трећи дан заредом. Главни секретар НАТО-а Марк Руте, током посета вежби цивилне одбране у Шведској, поручио је да је Савез спреман да одговори на сваку претњу.
22. 05. 2026. у 08:40
Коментари (0)