ВУЧИЋ ОТКРИО: Познато колико процената Србије навија за Звезду, а колико за Партизан
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић говорио је данас, док је присуствовао отварању сектора Б5 обилазнице око Београда, деоница петља Орловача - тунел Стражевица. Једна од тема била је помоћ државе београдским великанима, Црвеној звезди и Партизану, али политички лидер открио је и једну информацију која је дуго била предмет дискусије по "спортским кулоарима" престонице.

Новости
Наиме, председник Србије је рекао да огромна већина популације Србије подржава један од два клуба са Топчидерског брда.
– Морате да имате на уму да укупно 91 одсто навијачке популације у Србији навија за вечите ривале, 56 : 35 процената у корист Црвене звезде према последњем истраживању. Они представљају нашу земљу, они промовишу наше компаније, о страним нећу да причам – рекао је Вучић.
Бонус видео: Катар - обилазак необичног стадиона за Светско првенство
Препоручујемо

ПОГОДИЛИ СМО ТРИ У НИЗУ!!! Ево данашњег Тип "сигурица тикета" са нове три реалне квоте
ОСТВАРИЛИ смо хет-трик, идемо по покер!
21. 07. 2025. у 08:08

ХАОС! На Маракану стижу навијачи од којих цео Балкан стрепи и који праве боље кореографије од "делија"?! (ФОТО/ВИДЕО)
Ко прави најбоље кореографије на Балкану? Многи балкански навијачи ће рећи - Звездине "делије". Али, ускоро би оне могле да "одмере снаге" са неким ко је и сам импресиван по том питању. А ко је, за многе балканске навијаче, истински страх и трепет.
21. 07. 2025. у 17:00

Научници ајкулама спустили мртву краву на 1.629 метара дубине - нису могли да верују шта су рибе урадиле (ВИДЕО)
"ТО ПОКАЗУЈЕ стратегију преживљавања код врста које се не хране усамљено."
14. 07. 2025. у 13:06
Коментари (9)