ВРТОГЛАВА ЦИФРА: Познато колико ће Милан Борјан зарађивати према новом уговору у Звезди

Александар Илић
Александар Илић

27. 07. 2022. у 14:15

МИЛАН Борјан је потписао нови уговор са Црвеном звездом, а познате су и одређене ставке новог уговора

ВРТОГЛАВА ЦИФРА: Познато колико ће Милан Борјан зарађивати према новом уговору у Звезди

FOTO: M. Vukadinović

Црвена звезда је Милану Борјану понудила нови уговор до 2026. године, те је извесно да ће на "Маракани" завршити каријеру.

Како преноси "Моцарт спорт", голман ће по новом уговору зарађивати 600.000 евра годишње, а чекају га и разни бонуси за остварене успехе.

Ту се мисли на освајање трофеја у Суперлиги Србије, Купу Србије, као и групној фази европских такмичења, мечева без примљеног гола... Када се све сабере, очекује се да на годишњем нивоу инкасира милион евра.

Борјан је у Црвену звезду стигао 2017. године као слободан играч и потом био заслужан за бројне успехе, пре свега на међународној сцени.

До сада је освојио пет шампионских титула и два национална купа, а са Црвеном звездом има и пет узастопних европских сезона.

БОНУС ВИДЕО: ТРАНСФЕР ЗВЕЗДА: Ко је Ерлинг Халанд најтраженији фудбалер на свету?

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИЈА ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Уведене санкције олимпијском шампиону који је шокирао свет

РУСИЈА ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Уведене санкције олимпијском шампиону који је шокирао свет

Рат у Украјини, који је почео на овај дан, 24. фебруара 2022, траје већ пуне три године, а на ту годишњицу Европска унија је увела нови, 16. пакет санкција Руској Федерацији, која поменути сукоб назива "Специјална војна операција". У том пакету нашао се - и легендарни руски спортиста.

24. 02. 2025. у 16:20

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: Никада нисам био срећнији, осим можда као дете

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: "Никада нисам био срећнији, осим можда као дете"

ЖИВОТНЕ приче које се крију иза монаха на Светој Гори представила је грчка телевизија "Скај" у емисији "ПримеТиме". Пред камерама су се нашли један Кинез који је постао монах, један студент из Солуна који је одмах након дипломе изабрао монаштво, монах који живи у самоћи последње 24 године.

23. 02. 2025. у 11:28

Коментари (0)

ХУМАНОСТ ПОД РЕФЛЕКТОРИМА – НОВИ КУЛТУРНИ САДРЖАЈУ У ПРОСТОРУ ФОНДАЦИЈЕ MOZZART