"КОМПАКТНИ СМО И КАДА ЈЕ ТЕШКО": Дејан Станковић проговорио о свим проблемима који су пратили Црвену звезду пре, а и током меча са Вождовцем
ФУДБАЛЕРИ Црвене звезде данас су на домаћем терену савладали екипу Вождовца резултатом 4:0.

FOTO: M. Vukadinović
Тренер црвено-белих, Дејан Станковић, имао је и те како разлога за задовољство, а говорећи за "ТВ Арена" спорт открио је колико је потешкоћа имао у припреми утакмице, али и током малог београдског дербија.
- Пре свега честитк момцима, ритам недеља-среда је тежак, док противник има недељу дана да се спреми и видела се њихова свежина и лепршавост. Драго ми је да смо компактни када је тешко, да трпимо и када смо уморни, и када не иде пас и нисмо на висини задатка. Задовољан сам, победа је увек лепа, без обзира да ли дође кроз много потешкоћа. Имамо пуно поверења у себе и сопствене квалитете, имамо навијаче иза себе. Довољно ми је и да побеђујемо са 1:0, али да не правимо много неизнуђених грешака. Све ово оставља трага, имали смо пар играча са стомачним вирусом, али смо упркос свему успели да забележимо убедљив тријумф. Имамо широк ростер и спремни смо у сваком моменту - закључио је стратег тима из Љутице Богдана.
БОНУС ВИДЕО ВЛАХОВИЋ НОВИ РЕКОРДЕР: Пет највећих трансфера српских фудбалера
Препоручујемо

ЂОКОВИЋ НЕУТЕШАН ЗБОГ МАСАКРА НА ЦЕТИЊУ: Новак се огласио на друштвеним мрежама (ФОТО)
13. 08. 2022. у 12:29 >> 12:54

НЕМЦИ У ЧУДУ: Табела њихове групе после првог кола "стоји наопако" - изабраници Јулијана Нагелсмана су "фењераши"
НАКОН историјског изненађујућег пораза од Словачке у четвртак, Немачка је под притиском да одговори позитивним резултатом и приступом игри на утакмицу против Северне Ирске у Келну.
07. 09. 2025. у 07:45

СРБИЈА ПОСЛЕ СКАНДАЛА И ДРАМЕ ИСПАЛА СА ЕВРОБАСКЕТА! Сензација, Финска избацила "орлове" са Европског првенства!
Кошаркашка репрезентација Србије је елиминисана са Европског првенства, а пласман међу осам најбољих екипа Евробаскета 2025 онемогућио је пораз од Финске. Коначан резултат, 86:92, епилог је бурних дешавања, на моменте и скандалозних. Ипак, нема се шта замерити самим победницима - они су мушки, борбенијом и, пре свега, концентрисанијом игром, уз невероватан број офанивних скокова против више екипе - избацили главног фаворита за злато. Истина, проблеми с којима су се наши суочили (повреде капитена Богдановића, па Тристана Вукчевића, који није играо овога пута, а усред меча и пех Добрића, те наступ ровитог Аврамовића) нису били мали, али мало ко је очекивао да ће екипа из земље кошарке - испасти са Евробаскета већ у осмини финала, и то од супарника који се никако не сврстава у кошаркашке суперсиле. То се и догодило.
06. 09. 2025. у 22:50 >> 22:50

НЕМАЧКА ВОЈСКА СЕ СПРЕМА ЗА РАТ: "Морало би да се рачуна са 500 до 600 мртвих на дан"
НОВЕ тензије у Европи и растућа руска претња, Путинов рат против Украјине - о чему немачки медији свакодневно извештавају - утичу на многа подручја.
07. 09. 2025. у 20:17
Коментари (1)