ПИКСИЈУ НИЈЕ НИ МАЛО ЛАКО: Бивши фудбалер Звезде игра сезону живота

Новости онлине

14. 08. 2022. у 09:02

Повремени репрезентативац Србије Дејан Јовељић наставио је са одличним партијама у дресу ЛА Галаксија, пошто је у ноћи између суботе и недеље уписао нову асистенцију.

Галакси је на свом терену са 5:2 победио Ванкувер Вајткепсе, за које је читав меч одиграо Ранко Веселиновић, а бивши фудбалер Звезде је меч почео са клупе.

Јовељић је у игру ушао у 69. минуту уместо легендарног Чичарита, при резултату 4:1. Убрзо су гости из Канаде смањили заостатак, али је у 89. минуту Јовељић примио лопту на левом боку, па мајсторски предриблао чувара, након чега је проиграо Ефраина Алвареза који је био сам на петерцу и није му било тешко да постави коначан резултат.

Бивши нападач Звезде је ове године за ЛА Галакси на 26 утакмица у свим такмичењима уписао 13 голова и три асистенције. Од тога је чак 11 погодака и све поменуте асистенције забележио у последња три месеца, односно на 14 одиграних мечева у том периоду.

Уколико Јовељић настави са оваквим играма, селектор фудбалске репрезентације Србије, Драган Стојковић Пикси, би озбиљно могао да поразмисли да га уврсти на списак путника за Катар и предстојеће Светско првенство.

То неће бити ни мало лако Пиксију, с обзиром каква је конкуренција у нападу "орлова".

А ДВА ДАНА ПОСЛЕ ТРАГЕДИЈЕ... Невероватан списак! Међународни олимпијски комитет објавио ко од Руса може на Игре Париз 2024

А ДВА ДАНА ПОСЛЕ ТРАГЕДИЈЕ... Невероватан списак! Међународни олимпијски комитет објавио ко од Руса може на Игре "Париз 2024"

РАТ у Украјини и даље привлачи огромну пажњу широм планете, а најновије вести везане за тај сукоб, који Русија назива "специјана војна операција", долазе из сфере спорта. Наиме, постало је познато ко тачно од руских спортиста може на Олимпијск игре "Париз 2024", а тај списак је прилично кратак - јер су о њему одлучивали не само спортски, већ и политички параметри.

18. 07. 2024. у 13:59