"НИСМО СТАЛИ ПОСЛЕ ПРИМЉЕНОГ ГОЛА!" Марко Живковић незадовољан што Партизан није победио Звезду (ВИДЕО)
ПАРТИЗАН и Црвена звезда одиграли су изузетно занимљив 168. вечити дерби у првенству, а по заврштку тог дуела гостујући дебитант у највећој утакмици српског фудбала, Стефан Митровић, није скривао да је желео другачији исход.
FOTO: M. Vukadinović
Подсетимо, Партизан и Црвена звезда су одиграли 1:1, а Живковић је најпре говорио о прекршају над њим, за једанаестерац којим је Партизан и изједначио:
- Добро је нога, није било страшно (смех). А иначе, било је оно (прекршај) за пенал.
Упитан зашто је домаћин лошије "отворио" овај сусрет, признао је да се, просто, такве ствари дешавају:
- Ипак је то дерби, нормално је да се уђе тако... Мислим, ми увек желимо да играмо максимално концентрисано, али, ето, тако се десило. Међутим, после примљеног гола, нисмо стали! Остаје жал за шансама и полушансама које нисмо искористили и победили. Лично, нисам задовољан ремијем, требало је да решимо дерби у своју корист - закључио је Марко Живковић.
Бонус видео: Невероватан гол који је Осман Букари постигао за Звезду на 168. вечитом дербију
Препоручујемо
"ИСЦЕПАЛИ СМО СЕ": Гордан Петрић није задовољан ремијем у 168. вечитом дербију (ВИДЕО)
31. 08. 2022. у 22:16
"ТАМО, ВАМО!" Тренер Звезде Милош Милојевић о 168. вечитом дербију: Онај пенал...
31. 08. 2022. у 22:15
КОРЕОГРАФИЈЕ НА ОБЕ ТРИБИНЕ: Гробари и делије обележиле почетак дербија (ВИДЕО)
31. 08. 2022. у 20:14
КАД ВИДИ ЈОКИЋА "НИЈЕ МУ ДОБРО": Најбољи дефанзивац лиге нема одговор за троструког МВП-а
НОВО доминантно издање Никола Јокића очекујемо на вечерашњем дуелу Минесоте и Денвера који се састају у "Таргет центру" два сата после поноћи.
15. 11. 2025. у 13:00
СРБИЈА УЗ ЧУДО МОЖЕ НА СВЕТСКО ПРВЕНСТВО! "Орлови" изгубили од Енглеске, а нису добили сјајну вест од Албанаца
Фудбалска репрезентација Србије није успела да победи Енглеску на Вемблију, па је услед пораза од 2:0 постало дефинитивно познато да из своје квалификационе групе неће отићи ни директно на Светско првенство, ни у бараж, што је обезбедила Албанија победом у Андори (1:0). Ипак, шанса за "орлове" постоји - и то минимална - да буду међу четири најбоље екипе у Лиги нација које се нису квалификовале кроз квалификационе групе. Тренутно, та четири места заузимају Велс, Румунија, Шведска и Северна Ирска, а само срећан сплет околности може нашу селекцију да "угура" у ту малу групу која "бочним путем" иде у бараж.
13. 11. 2025. у 22:39 >> 22:40
Полиција улетела на свадбу, ХАПСИ МЛАДУ - а тек објашњење! Ово је ЛУДНИЦА (ВИДЕО)
ЧАК и на најлепшим свадбама понекад се десе непредвиђене ситуације, ситне грешке или чак већи инциденти.
14. 11. 2025. у 16:23
Коментари (0)