РОНАЛДУ СЕ ОВО НИЈЕ ДЕСИЛО 17 ГОДИНА: Кристијанов почетак сезоне за заборав

Часлав Вуковић

02. 09. 2022. у 14:29

КРИСТИЈАНО Роналдо је лоше отворио сезону, а најбољи показатељ је тај да му се десило нешто што није 17 година.

РОНАЛДУ СЕ ОВО НИЈЕ ДЕСИЛО 17 ГОДИНА: Кристијанов почетак сезоне за заборав

FOTO: Tanjug/AP

Наиме, Португалац у првих пет кола није успео да се упише у стрелце, а то му се последњи пут десило у сезони 2005/2006. Тада у седам уводних утакмица није успео да постигне гол, а ту негативну серију је прекинуо против Мидлзброа (4:1).

Роналдо ове сезоне не игра пуно, на терену је провео само 175 минута и једном је био стартер и то у убедљивом поразу од Брентфорда (0:4).

Прилику да постигне овосезонски првенац 37-годишњак ће имати у недељу од 17 сати када на "Олд Трафорд" долази лидер Арсенал.

Јунајтед је јуче савладао Лестер (1:0), а један од најбољих фудбалера свих времена поново је ушао са клупе.

БОНУС ВИДЕО: Славље "гробара" после гола који је Натхо постигао против Звезде

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НЕМАЧКА СЕ ОЗБИЉНО ПРИПРЕМА ЗА МУНДИЈАЛ: Панцери имају велика очекивања на предстојећем Светском првенству

НЕМАЧКА СЕ ОЗБИЉНО ПРИПРЕМА ЗА МУНДИЈАЛ: "Панцери" имају велика очекивања на предстојећем Светском првенству

СИГУРНИ учесник Мундијала, Немачка жели да репрезентативну паузу заврши новом победом пред својим навијачима на "МХП арени", док Гана у дуел улази уздрмана серијом лоших резултата и без много самопоуздања (20.45).

30. 03. 2026. у 11:30

Коментари (0)

АНАЛИЗА: ДА ЛИ СМО ГОДИНАМА СЛУШАЛИ ПОГРЕШНЕ БРОЈКЕ? Подаци стручњака доносе изненађујуће одговоре