МИТРОВИЋ НЕ МОЖЕ САМ: Фулам играо на крилима "орла", али Тотенхему сва три бода у дербију Лондона

03. 09. 2022. у 18:08

СРПСКИ фудбалски репрезентативац Александар Митровић постигао је гол за Фулам у поразу од градског ривала Тотенхема 2:1 (1:0) у шестом колу Премијер лиге.

МИТРОВИЋ НЕ МОЖЕ САМ: Фулам играо на крилима орла, али Тотенхему сва три бода у дербију Лондона

Домаћин је повео голом Пјера Емила Хејбјерга у 40. минуту, на 2:0 повисио је Хари Кејн у 75. минуту, а Митровић је поготком у 83. минуту ублажио пораз Фулама.

Био је то шести гол за српског репрезентативца ове сезоне у енглеском шампионату, а више голова од њега постигао је само Ерлинг Холанд из Манчестер ситија (девет).

У осталим мечевима шестог кола Премијер лиге данас су постигнути следећи резултати: Евертон - Ливерпул 0:0, Брентфорд - Лидс 5:2 (2:1), Челси - Вест Хем 2:1 (0:0), Њукасл - Кристал Палас 0:0, Нотингем Форест - Борнмут 2:3 (2:0) и Вулверхемтон - Саутемптон 1:0 (1:0).

Касније данас састају се Астон Вила и Манчестер сити, а сутра су на програму мечеви Брајтон - Лестер (15.00) и Манчестер јунајтед - Арсенал (17.30).

Бонус видео: Катар - обилазак необичног стадиона за Светско првенство

ЛАК ПОСАО ЗА ЏЕЛАТА ЦРВЕНЕ ЗВЕЗДЕ И ПАРТИЗАНА: Луда шума је прошле седмице показала да је квалитетнији тим од грузијског првака

ЛАК ПОСАО ЗА "ЏЕЛАТА" ЦРВЕНЕ ЗВЕЗДЕ И ПАРТИЗАНА: "Луда шума" је прошле седмице показала да је квалитетнији тим од грузијског првака

ЛУДОГОРЕЦ са залихом од два гола долази на ноге Динаму Батумију на "Адјарбет арену" у реванш утакмици првог кола квалификација за Лигу шампиона (19.00).

17. 07. 2024. у 07:30