ЛОПОВИ ОДНЕЛИ ПОЛА МИЛИОНА ЕВРА: Томас Милер опљачкан на 33. рођендан
КУЋА фудбалера Бајерна Томаса Милера опљачкана је синоћ током меча минхенског клуба и Барселоне у другом колу Лиге шампиона, преноси немачки "Билд".
ФОТО: АП
Милер је одиграо свих 90 минута за Бајерн, а његова кућа у Отерфингу је опљачкана синоћ око 22 сата.
"У уторак увече неколико непознатих лица опљачкало је кућу у Отерфингу и однело новац, накит и драгоцености укупне вредности процењене на око 500.000 евра", саопштила је локална полиција, али није навела идентитет власника.
Међутим, "Билд" тврди да је опљачкан фудбалер Бајерна. Милер је информације о пљачки сазнао по завршетку меча због чега није давао изјаве, јер је одмах отишао до Отерфинга.
Милер је јуче прославио 33. рођендан. Бајерн је победио Барселону 2:0.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
СКУПО ГА КОШТАО "ОДГОВОР СВЕТУ": Руски спортиста оштро кажњен
14. 09. 2022. у 20:33
ПРАЈД КРОЈИ РАСПОРЕД МОЦАРТ БЕТ СУПЕРЛИГЕ: Мечеви планирани за викенд одложени
14. 09. 2022. у 15:10
ОВО НИ ШЕКСПИР НЕ БИ НАПИСАО! Каква нас драма очекује у последњем колу Лиге 1, седмоструки првак јури повратак у Лигу шампиона!
Велика драма очекује нас у последњем колу Лиге 1, а најзанимљивији меч могао би бити одигран на "Групама стадиону" где ће Лион против Ланса покушати да потврди пласман у Лигу шампиона (21.00).
17. 05. 2026. у 07:30
БАРСЕЛОНА ШИРОМ ОТВОРИЛА ВРАТА СРБИНУ! Душан Влаховић је ово чекао целог живота!
Најновије вести које су везане за фудбалске трансфере тичу се, можда, и нападача фудбалске репрезентације Србије: Душан Влаховић могао би да заигра на скроз неочекиваном месту. А једном од најславнијих када се ради о овом спорту.
16. 05. 2026. у 16:07
ФАРМЕР ОСТАВИО 5 КРАВА НА ПУСТОМ ОСТРВУ: 130 година касније научници нису могли да верују шта виде
ПРИЧА о пет крава остављених на изолованом острву Амстердам у Јужном океану прерасла је у једно од најнеобичнијих поглавља модерне биологије.
14. 05. 2026. у 14:24 >> 20:55
Коментари (0)