НЕМА ВИШЕ ИЗВИЊЕЊА: Салихамиџић забринут због лоших резултата Бајерна
СПОРТСКИ директор Бајерна Хасан Салихамиџић изјавио је да је забринут због лоших резултата минхенског клуба у Бундеслиги, преноси "Скај Немачка".

Фото: ЕПА
Бајерн је синоћ изгубио од Аугсбурга 1:0 у седмом колу Бундеслиге.
- Играли смо на такав начин којим не можете да добијете утакмицу у Бундеслиги. Атмосфера у тиму је опала. Морамо да победимо наредни меч - зјавио је Салихамиџић.
Бајерн није победио на четири узастопна меча у Бундеслиги, а пре пораза од Аугсбурга клуб из Минхена је одиграо нерешено са Штутгартом, Унионом и Борусијом из Менхенгладбаха. Немачки медији преносе да је ово први пут од јануара 2002. године да Бајерн није победио на четири узастопне утакмице у Бундеслиги. Бајерн је тренутно четврти на табели са 12 бодова.
- Сада су сви у проблему, не само тренер Јулијан Нагелсман. Нема више извињења, сада морају да побеђују - додао је Салихамиџић.
Бајерн ће 30. септембра на свом терену у осмом колу Бундеслиге дочекати Леверкузен.
Препоручујемо

ЛАЗАР САМАРЏИЋ ОТКРИО ЗА КОЈУ РЕПРЕЗЕНТАЦИЈУ ЖЕЛИ ДА ИГРА: "Чекам да добијем десетку"
17. 09. 2022. у 11:57

ВИМБЛДОН: Рубљов мучи Алкараза, публика "носи" Норија...
РЕДАКЦИЈА Типа вам је саставила тикет направљен искључиво од парова са најпрестижнијег турнира на свету.
06. 07. 2025. у 08:20

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну "Боже правде"! (ВИДЕО)
Црвена звезда и Зенит из Санкт Петербурга састали су се у Русији како би одиграли у пријатељску утакмицу, а један детаљ са овог сусрета привукао је пажњу и пре првог судијског звиждука.
29. 06. 2025. у 18:52

ИСПОВЕСТ РАДНИЦЕ: "Кад бисте ово знали, никад не бисте крочили на крузер"
ДРУШТВЕНИМ мрежама круже вирални снимци у којима особа која се представља као радница на крузеру дели детаље из живота на броду. У једном таквом видеу поделила је низ фотки у којима тврди да открива тајне живота на крузеру и тако шокирала многе.
05. 07. 2025. у 11:33
Коментари (0)