БУМ! Вељко Пауновић поново у Енглеском фудбалу: Српски тренер је на прагу новог ангажмана
ВЕЉКО Пауновић, тренер који је националну селекцију Србије до 20 година предводио до светског трона главни је кандидат да седне на клупу тима из енглеског Чемпионшипа и поново се врати у овој ранг након што је већ имао мандат у екипи Ридинга.

FOTO: Twitter/@ReadingFC
Српски стратег је виђен на Острву као главни кандидат да седне на клупу Кардифа, екипе из Велса која наступа у другом по снази такмичењу енглеског фудбала.
Стив Морисон, некадашњи чудотворац у Милволу није успео да остави добар утисак у Велсу, па му је управа клуба недавно уручила отказ након само 11 освојених бодова у првих 10 кола шампионата.
На упражњено место би ускоро могао да буде именован син легенде Партизана Благоја Пауновића, који је од фебруара ове године без ангажмана након катастрофалне сезоне у Ридингу.
Била би ово идеална прилика да поврати репутацију врхунског стратега коју заслужује и покаже критичарима на Острву које је и те како имао о каквом се тренерском квалитету ради.

Пауновић Фото readingfc.co.uк
Задатак неће бити ни мало лак, дошао би на кормило клуба у тренутку када је морал тима пао и када нема трансфер рок на располагању да кроји екипу по својој мери.
Такође Кардиф је већ дуго година по квалитету тима у доњем дому Чемпионшипа, без озбиљних индиција да ће моћи да нападне Премијер лигу, па ће српском стратегу бити потребан "мађионичарски штапић" да преокрене ствари у Велсу.
Као играч Пауновић је репрезентативни дрес облачио два пута. Дебитовао је против Мексика 2002. године, а у свом другом мечу за репрезентацију је 2004. године (против Северне Ирске) био и стрелац јединог поготка за селекцију СЦГ
БОНУС ВИДЕО: Влаховић нови рекордер - пет највећих трансфера српских фудбалера
Препоручујемо

НАДАЛ СА ЕМОЦИЈАМА ГОВОРИО О ФЕДЕРЕРУ: Одлази најбитнији играч у мојој каријери
22. 09. 2022. у 15:23

ОСОКОЉЕНИ ПАРТИЗАНОВИ КЛИНЦИ ИДУ У ПОЉСКУ ПО ПОБЕДУ: Олександрија је очајно одрадила припреме за нову сезону
ПАРТИЗАН гостује украјинској Олександрији у оквиру другог преткола Лиге конференције.
24. 07. 2025. у 10:21

"ДЕЛИЈЕ" НЕ МОГУ ДА ДОЂУ СЕБИ! Ванредно саопштење навијача Црвене звезде после оног што се десило на Маракани (ВИДЕО)
Фудбалски клуб Црвена звезда представио је ново појачање - Марко Арнаутовић изашао је пред новинаре, а једно питање емотивно је погодило новог фудбалера црвено-белих. Тицало се Синише Михајловића, а реакција је била таква - да су због тога морале да се огласе и "делије", најватренији навијачи клуба с Маракане.
24. 07. 2025. у 17:15

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво
НИВО Јадранског мора ће, према пројекцијама, до краја века порасти 35 центиметара (цм), што ће угрозити обалска подручја, посебно подручје Аде Бојане и делове Бококоторског залива, наводи се у прошлогодишњем Нацрту Националног плана Црне Горе за прилагођавање на климатске промене.
25. 07. 2025. у 08:55
Коментари (0)