ПИКСИ НА ЗАСЛУЖЕНОМ ОДМОРУ: Селектор "орлова" поделио слику "од милион долара" (ФОТО)
ОДРАДИО је Драган Стојковић Пикси са репрезентацијом Србије велики посао у Лиги нација, а након тога стигао је и да ужива у заслуженом одмору.

Foto: Printskrin/Twitter/@FSSrbije
"Скокнуо" је легендарни фудбалер и актуелни селектор Србије до Црне Горе, а тамо га је сачекао Дејан Савићевић, некадашњи саиграч у Црвеној звезди и репрезентацији Југославије, а који сада обавља функцију председника ФС Црне Горе.
- После Осла опуштање уз море са великим пријатељем - написао је Стојковић и поделио једну од "најскуплкјих фотографија" када је у питању наш репрезентативни фудбал.
БОНУС ВИДЕО: ПИКСИ, ВИДИМО СЕ, БРАТЕ! Кад Драган Стојковић Пикси дође на меч Радничког из Ниша
Препоручујемо

СПЕКТАКЛ У НАЈАВИ: Новопечени првак Европе укршта копља са увек неугодном четом Чола Симеонеа
ЈЕДАН од најзанимљивијих мечева првог кола групне фазе Светског клупског првенства одиграће ПСЖ и Атлетико Мадрид који се састају на "Роуз боулу" у Пасадени од 21.00.
15. 06. 2025. у 07:20

ЗГРОЗИЛИ СУ МНОГЕ: Оно што су Украјинци урадили на Европском првенству - нико жив није очекивао
Откако је почео рат у Украјини, Русија је била та чији су спортисти чешће били спомињани у светским круговима него украјински, јер је многима било (и још увек јесте) забрањено учешћа на међународним надметањима, али... Овога пута су Украјинци привукли велику пажњу - и то због скандала који су приредили.
15. 06. 2025. у 19:43

"САД КАД САМ У БЕОГРАДУ..." Водитељка доживела разочарање - све објавила на мрежама
ВОДИТЕЉКА РТС-а Ивана Миленковић уживала је на Ибици одакле је редовно делила фотографије и показивала како ужива на мору.
15. 06. 2025. у 19:51
Коментари (0)