ГОТОВО ЈЕ! Звезда завршила велики посао, пао потпис на "Маракани" (ФОТО)

Фудбалски клуб Црвена звезда обновио је уговор са габонским везистом Гелором Кангом до 2025. године.

ГОТОВО ЈЕ! Звезда завршила велики посао, пао потпис на Маракани (ФОТО)

FOTO: M. Vukadinović

Један од најуспешнијих странаца у историји клуба парафирао је нови, трогодишњи уговор са српским шампионом, што ће га задржати у клубу до његовог 35. рођендана.

То практично значи да ће Канга завршити каријеру у Љутице Богдана.

Фото: ФК Црвена звезда

 

Подсећања ради, Канга је у Црвену звезду дошао 2016. године из Ростова, а потом је две сезоне касније отишао у прашку Спарту. Вратио се лета 2020. Везиста игра у великом стилу, и црвено-бели нису ништа хтели да ризикују, па су га везали до краја каријере.

БОНУС ВИДЕО: Кад химна Србије, "Боже правде", загрми у Русији...

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

Светско првенство је подигнуто на виши ниво уз ове бонусе и поклоне