ФУДБАЛСКИ ПОТРЕС! Нови Пазар довео легенду Партизана
САМО неколико сати након што је на српској фудбалској сцени одјекнула вест да је Владимир Гаћиновић напустио клупу Новог Пазара, руководство амбициозног суперлигаша већ је пронашло замену.
фото: ФК Нови Пазар
У питању је легенда Партизана, чувени Дамир Чакар. Његово име последњих сезона често се доводило у везу са Новим Пазаром. Помињао се као решење на позицији спортског директора, потом и шефа струке, али ево октобра 2022. покопили су се интереси обе стране и чувени Плевљак преузеће посао на „Чејзкоин арени“.
Чакар је након што је окачио копачке о клин једну сезону водио Рудар из Плеваља, као спортски директор, повремено и шеф стручног штаба. Краћи период обављао је и послове скаута Партизана, између осталих задужен и за Црну Гору. Остало је уписано – на предлог Чакара, црно-бели су ангажовали Камерунца Леандре Тавамбу.
FOTO: Printskrin
Бивши репрезентативац и трофејни члан парног ваљка освежиће српску тренерску сцену на којој се већ дуго није појавило неко ново лице, посебно оваквог педигреа.
Чакар би требало да дебитује на куп сусрету са Јагодином. Нови Пазар, до краја јесењег дела шампионата, очекују сусрети са Вождовцем, Чукаричким, Јавор Матисом и Партизаном.
БОНУС ВИДЕО ВЛАХОВИЋ НОВИ РЕКОРДЕР: Пет највећих трансфера српских фудбалера
Препоручујемо
ПАРТИЗАН ЖРТВА ИНСТАНТ УСПЕХА: Само три поена српских кошаркаша у поразу од Басконије
15. 10. 2022. у 13:55
НАВИЈАЧИ ЗВЕЗДЕ У НЕВЕРИЦИ: Бентил напустио Београд и отишао у Африку
15. 10. 2022. у 13:10
ДОНЧИЋ ИМ ТО НИЈЕ ЗАБОРАВИО! Словенац се свети "вуковима" за оно шта се десило прошле сезоне
ВЕЧЕРАС ћемо гледати реванш првог кола прошлогодишњег плеј-офа када Лејкерси буду угостили Тимбервулвсе у "Крипто.ком арени" (4.00).
24. 10. 2025. у 13:45
РУСИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Не може да верује шта јој је Пољска управо урадила!
Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца. Напротив.
23. 10. 2025. у 14:39
ЗЕМЉОТРЕС УСРЕД ДНЕВНИКА: Водитељка се обратила у страху: "Надам се да ће бити све у реду" (ВИДЕО)
ДОК је читала вести у ноћном Дневнику, прекинуо ју је земљотрес...
24. 10. 2025. у 19:43
Коментари (1)