РОНАЛДО, СРАМ ТЕ БИЛО: Процурио снимак, Кристијано одбио да уђе у игру, а после изигравао жртву (ВИДЕО)
НОВА недеља, нови скандал у коме учествује Кристијано Роналдо. Португалац је недавно стављен на стуб срама због тога што је против Тотенхема (2:0) напустио терен пре краја меча.
ФОТО: АП/Танјуг
Оно што је тада шокирало, а многима и засметало, изнедрило је и део јавности који подржава Португалца.
Сматрају да легенда није заслужила да у мечу који његов тим добија 2:0 не уђе у игру, али...
Испливао је снимак који потврђује тврдњу да је Ерик тен Хаг желео да га убаци у игру, али да је Кристијано то одбио.
Роналдо је седео на клупи када му је у једном тренутку пришао Тен Хаг и позвао га да се загреје како би ушао у игру. Роналдо је само одмахнуо главом, одбио је измену.
БОНУС ВИДЕО: ТРАНСФЕР ЗВЕЗДА: Ко је Ерлинг Халанд најтраженији фудбалер на свету?
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ИТАЛИЈАНИ БЕСНИ НА СРПСКОГ СУДИЈУ: Разочарани смо, овакве одлуке мењају утакмице
26. 10. 2022. у 08:36
ВЛАХОВИЋ ЈЕ ИГРАЧ МАЊЕ НА ТЕРЕНУ: Срамотни напади италијанске јавности на Србина
26. 10. 2022. у 09:44
ЖЕНА ПРЕМИЈЕРА, А НЕМА ДРЖАВЉАНСТВО БРИТАНИЈЕ: Животна прича богате супруге Ришија Сунака
26. 10. 2022. у 16:21 >> 16:29
ВЕЧИТИ ДЕРБИ У ПОЛУФИНАЛУ: Партизан и Звезда би да спасу сезону освајањем Аба лиге
ПРВИ меч полуфинала Аба лиге биће одигран вечерас од 20 часова у београдској "Арени", домаћини су "црно-бели".
18. 05. 2026. у 11:48
НЕМА АЛБАНЦА КОЈИ НИЈЕ У НЕВЕРИЦИ! Овако су рукометаши Србије прославили пласман на Светско првенство! (ВИДЕО)
Рукометна репрезентације Србије не само да се пласирала на Светско првенство елиминсавши у два драматична бараж меча Мађарску, веће је и потом одушевила све Србе.
18. 05. 2026. у 13:17
ФАРМЕР ОСТАВИО 5 КРАВА НА ПУСТОМ ОСТРВУ: 130 година касније научници нису могли да верују шта виде
ПРИЧА о пет крава остављених на изолованом острву Амстердам у Јужном океану прерасла је у једно од најнеобичнијих поглавља модерне биологије.
14. 05. 2026. у 14:24 >> 20:55
Коментари (1)