"НЕ МОЖЕ ДА СЕ КАЖЕ ДА НАМ ЈЕ ПОВРЕДА ПЕШИЋА ОТЕЖАЛА ПОСАО": Необична изјава тренера Звезде, Милоша Милојевића, после победе у дербију кола

Дарко Николић
Дарко Николић

10. 11. 2022. у 20:47

ЦРВЕНА Звезда је у претпоследњем мечу пред мундијалску паузу победила Чукарички, а добра игра прилично је орасположила њеног тренера, Милоша Милојевића

НЕ МОЖЕ ДА СЕ КАЖЕ ДА НАМ ЈЕ ПОВРЕДА ПЕШИЋА ОТЕЖАЛА ПОСАО: Необична изјава тренера Звезде, Милоша Милојевића, после победе у дербију кола

FOTO: FK Crvena zvezda

Подсетимо, Звезда је као гост савладала Чукарички у раније одложеном мечу 7. кола МоззартБет Суперлиге.

Упитан да ли је рана повреда Александра Пешића отежала посао, Звездин стратег је указао на то да се "десетка" црвено-белих, Александар Катаи, изврсно снашао у нападачкој улози:

 

- Мислим да не може да се каже да нам је (повреда Пешића) отежала јер, видели сте, Катаи је имао јако добру утакмицу. Наравно, другачији је то профил играча, морали смо да се адаптирамо на његову игру (у нападу), али видео се квалитет. Ово је победа колектива, јер смо ми и поред вируса и мале повреде Пешића, одиграли добро. И то доста добро. Лако је водити тим од добрих играча - рекао је Милојевић за ТВ Арена спорт.

 

БОНУС - НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЂУРИЦА МУДРО ЗБОРИ: Мале квоте руше тикете! (ВИДЕО)

ЂУРИЦА МУДРО ЗБОРИ: "Мале квоте руше тикете!" (ВИДЕО)

"КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама најпознатијег српског типстера и његових гостију.

14. 11. 2025. у 12:45

СРБИЈА УЗ ЧУДО МОЖЕ НА СВЕТСКО ПРВЕНСТВО! Орлови изгубили од Енглеске, а нису добили сјајну вест од Албанаца

СРБИЈА УЗ ЧУДО МОЖЕ НА СВЕТСКО ПРВЕНСТВО! "Орлови" изгубили од Енглеске, а нису добили сјајну вест од Албанаца

Фудбалска репрезентација Србије није успела да победи Енглеску на Вемблију, па је услед пораза од 2:0 постало дефинитивно познато да из своје квалификационе групе неће отићи ни директно на Светско првенство, ни у бараж, што је обезбедила Албанија победом у Андори (1:0). Ипак, шанса за "орлове" постоји - и то минимална - да буду међу четири најбоље екипе у Лиги нација које се нису квалификовале кроз квалификационе групе. Тренутно, та четири места заузимају Велс, Румунија, Шведска и Северна Ирска, а само срећан сплет околности може нашу селекцију да "угура" у ту малу групу која "бочним путем" иде у бараж.

13. 11. 2025. у 22:39 >> 22:40

Коментари (0)

СРБИ МОРАЈУ ОПЕТ НА ВЕМБЛИ? УЕФА се хитно огласила, и то пред сам почетак утакмице Енглеска - Србија