СРБИН ТРАГИЧАР: Миленковић грешком помогао Милану да победи у 92. минуту (ВИДЕО)

Ч. В.

13. 11. 2022. у 20:39

СРПСКИ фудбалер Никола Миленковић неће по добром памтити последњу утакмице јесењег дела сезоне у Серији А. Он је био трагичар у поразу његове Фиорентине од Милана - 2:1.

Наиме, дефанзивац "виоле" је у 92. минуту неспретно реаговао и затресао сопствену мрежу. Да ствар буде још гора, "росонери" су тим поготком стигли до важна три бода.

Ипак, ништа не треба замерити Миленковићу који ову ситуацију мора што пре да заборави јер га сада очекује наступ на Светском првенству.

Милан је идеално отворио сусрет. Играо се 2. минут када је Рафаел Леао затресао мрежу ривала после асистенције Оливија Жируа.

Није се Фиорентина предавала, па је већ у 28. минуту успела да поравна резултат. Антонин Барак је успео да Кипријана Татарушануа и остави утакмицу потпуно отвореном.

Но, када су сви очекивали да се меч заврши без победника српски репрезентативац је постигао аутогол и омогућио шампиону Италије да тријумфује.

Милан је сада други на табели са 33 бода, осам мање до лидера Наполија, тим из Фиренце је на 10. месту са 19 бодова.

БОНУС ВИДЕО: НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ

ЧЕТА ХРВАТСКОГ СТРУЧЊАКА ЈЕ ПОД ВЕЛИКИМ ПРИТИСКОМ: Змајевима преко потребан бод на најтежем гостовању у Азији

ЧЕТА ХРВАТСКОГ СТРУЧЊАКА ЈЕ ПОД ВЕЛИКИМ ПРИТИСКОМ: ''Змајевима'' преко потребан бод на најтежем гостовању у Азији

ФУДАБЛЕРИ Јужне Кореје ће покушати да наставе низ сјајних игара у квалификацијама за Светско првенство када буду угостили Кину у Сеулу (13.00).

11. 06. 2024. у 08:15

НЕВИЂЕНА БРУКА: УЕФА вратила Русију у такмичења, али...

РУСИЈА и Украјина су и данас извори најважнијих вести на свету. Све везано за њих се прати из минута у минут, уживо, и то не само рат у Украјини, већ и сви пратећи догађаји. Спорт свакако спада у оне сфере живота које "погађа" овај сукоб и најновија дешавања у њему изазивају велику пажњу јавности. А за све је "крива" последња информација из врха УЕФА.

10. 06. 2024. у 20:01