СРБИН ДЕО НЕВЕРОВАТНОГ ТРОУГЛА: Душан Влаховић иде на Острво, а велика нада светског фудбала у Реал Мадрид
Најпознатији светски медији специјализовани за фудбалске трансфере у Европи навели су пет великих трансфера који би могли да се десе у јануару.
Фото: EPA-EFE/ALESSANDRO DI MARCO
Једна од бомби која би могла да експлодира је и Душан Влаховић.
Како "Калчо меркато" наводи, Влаховић би на зиму могао да појача Ливерпул, а ако је веровати овом извору, он би на Енфилду требало да замени Дарвина Нуњеза који би кренуо пут Реал Мадрида, након што у Ливерпулу није пружио оно што се од њега очекивало.
Влаховић је ове сезоне у дресу Јувентуса постигао седам голова на 15 утакмица. За репрезентацију Србије био је стрелац у мечу против Норвешке у Лиги Нација и Швајцарске на Светском првенству.
Осим ова два бомбастична трансфера, "Дејли мејл" наводи да би Коди Гакпо лако могао да појача Манчестер јунајтед.
У том случају би играч Манчестер јунајтеда Маркус Рашфорд такође постао фудбалер Реал Мадрида, а овај трансфер преноси "Дејли стар", још један веома поуздан специјализовани сајт.
Ако је веровати "Пете О'Роуку" пета потенцијална бомба јесте прелазак Лироја Санеа из Бајерна у Арсенал, што би за "тобџије" представљало круцијално појачање у походу на титулу.
Препоручујемо
ЛИВЕРПУЛ КОРИСТИ ПРОБЛЕМЕ ЈУВЕНТУСА: Клоп размишља о довођењу Влаховића
03. 12. 2022. у 20:17
САЛАХ СЕ КОНАЧНО ПРОБУДИО: Египћанин и Ливерпул данас на менију имају "свеце"
12. 11. 2022. у 11:05 >> 11:05
Борба за друго место се захуктава: Партизан без капитена на "Карађорђу"
У наставку Суперлиге Србије фудбалери Војводине ће данас у Новом Саду од 17 часова дочекати Партизан.
22. 04. 2026. у 09:39
"Најзгоднија преваранткиња 21. века" донела шок-одлуку! Свет је затечен, после најновијег скандала је нестала, а сада...
Њена животна прича је помало нестварна. Уосталом, филмски делује сценарио: тенисерка нестаје с терена без поздрава, без саопштења, без речи збогом. Свет сазнаје да је пензионисана тек кад јој је уклоњено име са листе активних играча и то од стране Агенције за интегритет тениса. Телефони искључени — и њен, и очев, и мајчин. Медији шпекулишу о бекству. Последњи меч одиграла је у другом колу Мајами опена против Иге Швјонтек у марту 2024. Тако се, тихо и мистериозно, у мају исте године завршила каријера Камиле Ђорђи — а тек онда је почела права прича.
22. 04. 2026. у 20:01
"Потврђена идиоткиња!" Рус извређао Мелонијеву, Италија упутила протест: "Фашистички олош, издала бираче"
ИТАЛИЈА је упутила оштар протест Русији након увредљивих изјава руског ТВ водитеља на рачун премијерке Ђорђе Мелони, док јој је председник државе пружио подршку и осудио скандалозне коментаре.
22. 04. 2026. у 08:44
Коментари (0)