ЗВЕЗДА ДРАКОНСКИ КАЖЊЕНА: Црвено-бели морају да плате, али УЕФА прети и затварањем Севера!
УЕФА је казнила Црвену звезду због дешавања на мечу последњег кола Лиге Европе против турског Трабзона.
ФОТО: ФК Црвена звезда
Шампион Србије ће због паљења бакљи, убацивања предмета на терен и блокираних прилаза степеница на мечу са Трабзоном морати да плати 55.000 евра!
Ово је, ипак, мањи проблем за Звезду од условне казне на две године да се затвори северна трибина за један европски дуел, због нереда њених навијача и убацивања предмета на атлетску стазу, као и паљења бакљи.
То практично значи да ће сваки наредни поновљени испад следеће две године одмах ступити на снагу и затворити трибину где су смештене најватреније присталице црвено-белих.
Закључавање севера, на коме су смештене Делије, у великој мери би отежало посао играчима у наредним сезонама, а на Маракани се надају да се то неће више поновити.
Препоручујемо
ТИТЕ ОДРЖАО РЕЧ: Бразил после шокантне елиминације од Хрватске остао без селектора
10. 12. 2022. у 11:01
ЕМОТИВНО ВЕЧЕ НА "ОЛИМПИКУ": Легендарни капитен се враћа кући, навијачима Роме ће бити чудно да не бодре свог вољеног сина
ПОСЛЕДЊИ меч 17. кола Серије А доноси емотиван дуел на Олимпику, где Рома дочекује Ђенову. У центру пажње је повратак Данијелеа Де Росија у Рим, овога пута као ривала, док домаћин тражи победу којом би одржао корак за тимовима из врха табеле.
29. 12. 2025. у 09:00
ПАО АЛЕКСАНДАР ЛУКАШЕНКО: Ово је његова прва реакција (ВИДЕО)
Најновије вести из Белорусије су прилично неочекиване.
30. 12. 2025. у 19:58
УМРО НАЈТЕЖИ ЧОВЕК НА СВЕТУ: Са 600 килограма ушао у историју - борио се да смрша, али болест је пресудила
ДРЖАО је Гинисов рекорд за најтежег човека на планети...
30. 12. 2025. у 18:15
Коментари (2)