"МОЈ САН ЈЕ НЕОСТВАРИВ..." Највећа жеља Синише Михајловића расплакала би и камен
БИВШИ српски селектор и легендарни фудбалер Синиша Михајловић, који је данас преминуо, говорио је често о свом приватном животу, тешким тренуцима, губитку детета и ратним деведесетим годинама.
Фото: Профимедиа
Михајловић је својевремено рекао медијима да га тишти то што није био уз свог оца када је одлазио са овог света.
- У животу сам имао и прошао све: желео бих само да је мој отац овде. Мислим о томе и на њега сваки дан. Желео бих да може да види како су порасле његове унуке и унуци. Када се прича о сновима ја не сањам да освојим Лигу шампиона или скудето. Мој сан је неостварив: ја бих да загрлим мог оца. Моја мама ме и даље гледа истим очима као када сам био дете. Она не говори италијански, моја деца не знају најбоље српски. Али сваки пут кад нас посети у Риму, видим како их гледа и схватим да љубав нема потребе за речима - говорио је Синиша за "Недељник".
Препоручујемо
ОД ЧЕГА ЈЕ УМРО МИХАЈЛОВИЋ: Три године трајала је херојска борба легендарног фудбалера
16. 12. 2022. у 15:31
СИН ЗАВРШИО У БОЛНИЦИ Ана Рајковић у полицији због афере у репрезентацији
16. 12. 2022. у 07:39
ОЧЕКУЈЕ ИХ БРАК: Пет хороскопских знакова стаје на луди камен у 2023. години
16. 12. 2022. у 08:14
ЂУРИЦА МУДРО ЗБОРИ: "Мале квоте руше тикете!" (ВИДЕО)
"КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама најпознатијег српског типстера и његових гостију.
14. 11. 2025. у 12:45
СРБИЈА УЗ ЧУДО МОЖЕ НА СВЕТСКО ПРВЕНСТВО! "Орлови" изгубили од Енглеске, а нису добили сјајну вест од Албанаца
Фудбалска репрезентација Србије није успела да победи Енглеску на Вемблију, па је услед пораза од 2:0 постало дефинитивно познато да из своје квалификационе групе неће отићи ни директно на Светско првенство, ни у бараж, што је обезбедила Албанија победом у Андори (1:0). Ипак, шанса за "орлове" постоји - и то минимална - да буду међу четири најбоље екипе у Лиги нација које се нису квалификовале кроз квалификационе групе. Тренутно, та четири места заузимају Велс, Румунија, Шведска и Северна Ирска, а само срећан сплет околности може нашу селекцију да "угура" у ту малу групу која "бочним путем" иде у бараж.
13. 11. 2025. у 22:39 >> 22:40
Полиција улетела на свадбу, ХАПСИ МЛАДУ - а тек објашњење! Ово је ЛУДНИЦА (ВИДЕО)
ЧАК и на најлепшим свадбама понекад се десе непредвиђене ситуације, ситне грешке или чак већи инциденти.
14. 11. 2025. у 16:23
Коментари (0)