ХРВАТИ СЕ ОПРОСТИЛИ ОД СИНИШЕ: Михајловић у мислима великих пријатеља

Александар Илић
Александар Илић

19. 12. 2022. у 10:27 >> 10:30

ВЕЛИКИ пријатељи Звонимир Бобан и Роберт Просинечки опростили су се од Синише Михајловића.

ХРВАТИ СЕ ОПРОСТИЛИ ОД СИНИШЕ: Михајловић у мислима великих пријатеља

АТА имагес

Међу венцима посебно се издваја онај са црвено-белим аранжираним цветовима који су за свог великог пријатеља, некадашњег саиграча и ривала, послали легендарни хрватски фудбалери Звонимир Бобан и Роберт Просинечки.

- Роби и Звоне - пише на ленти венца који су за Миху послали хрватски асови.

АТА имагес

На згради базилике истичу се и венци које су послали и први голман Италије Ђанлуиђи Донарума, који је дебитовао са сениоре Милана управо код Синише, потом ФИФА, Рома и остали највећи светски и европски клубови и организације, играчи, тренери.

Сви данас тугују, отишао је један од највећих.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НЕМАЧКА СЕ ОЗБИЉНО ПРИПРЕМА ЗА МУНДИЈАЛ: Панцери имају велика очекивања на предстојећем Светском првенству

НЕМАЧКА СЕ ОЗБИЉНО ПРИПРЕМА ЗА МУНДИЈАЛ: "Панцери" имају велика очекивања на предстојећем Светском првенству

СИГУРНИ учесник Мундијала, Немачка жели да репрезентативну паузу заврши новом победом пред својим навијачима на "МХП арени", док Гана у дуел улази уздрмана серијом лоших резултата и без много самопоуздања (20.45).

30. 03. 2026. у 11:30

Коментари (1)

ЦСГ ИЗВЕШТАЈ О РЕЗУЛТАТИМА ЗА ЦЕЛУ 2025. ГОДИНУ: Приходи изнад очекивања, марже у складу са ИПО пројекцијама