ОНИ СУ НОСИЛИ КОВЧЕГ СИНИШЕ МИХАЈЛОВИЋА: Двојица Срба, селектор Италије и најпознатији "ћелавац" на Апенинима
Велики фудбалски асови и пријатељи са којима је Синиша Михајловић био нераздвојан, носили су ковчег славног спортисте на сахрани у Риму.

ФОТО: М. Остојић
Били су то чувени некадашњи репрезентативци Италије Роберто Манћини, Атилио Ломбардо, Лоренцо де Силвестри, Синишин кум и некада саиграч на Апениском полуострву и нашој репрезентацији Дејан Станковић, као и Србин који игра за Аустрију Марко Арнаутовић, кога је Михајловић тренирао у Болоњи и много поштовао.
Ковчег са телом Синише Михајловића јуче је било изложен у згради општине у Риму, а многобројни житељи Рима опростили су се од њега. Пошту су му одали и саиграчи и противници.
Ковчег је скоро у потпуности био прекривен белим цвећем док су Михајловићеви поштоваоци остављали шалове, посебно фудбалског клуба Лацио, и писма у којима се опраштају од некадашњег фудбалера који је у петак умро од леукемије.
Препоручујемо


НИЈЕ МОГЛО ДРУГАЧИЈЕ: Свети Никола и Синиша Михајловић, судбина за сва времена
19. 12. 2022. у 16:47

ДРАМА НА "СЕНТ ЏЕЈМСИС ПАРКУ": Трансфера Александера Исака баца сенку на велики премијерлигашки дерби
ДРУГО коло Премијер лиге затвориће обрачун Њукасла и Ливерпула који укршатју копља на "Сент Џејмсис парку" од 21.00.
25. 08. 2025. у 08:55

ХРВАТСКА ЗАПАЊЕНА: Бед блу бојси добили батине? (ВИДЕО)
Најновије вести из света навијача изненадиле су Хрватску.
25. 08. 2025. у 14:10

ГЛАДНИ МЕДВЕД НАПРАВИО ХАОС: Раскопао гробове на православном гробљу у потрази за храном
НАКОН све чешћих случајева да медведи у Црној Гори долазе до насељених места, где нападају пчелињаке и стоку, мештане села Доњи Унач у области Пиве изненадио је медвед који је у потрази за храном покушао да раскопа гробове, јавља Радио-телевизија Црне Горе (РТЦГ).
25. 08. 2025. у 11:24
Коментари (1)