"СИНИША ЈЕ БИО УБЕЂЕН ДА ЋЕ ПРЕЖИВЕТИ": Посетио Михајловића у болници дан пред смрт, па открио детаље

Марко Паунић
Марко Паунић

24. 12. 2022. у 10:58

Легенда српског, италијанског, европског и светског фудбала Синиша Михајловић није успео да се још једном извуче у борби са леукемијом, већ је преминуо у 54. години, после дуге и тешке борбе са опаком болести.

СИНИША ЈЕ БИО УБЕЂЕН ДА ЋЕ ПРЕЖИВЕТИ: Посетио Михајловића у болници дан пред смрт, па открио детаље

Ата имагес

Дугогодишњи функционер Лација, који као тим-менаџер у клубу ради скоро пола века, Маурицио Манзини, дивио се Михи и то никада није крио.

- Синиша Михајловић је легенда. Све што му се десило је права драма и осећам се празно. Био је велики борац, никада није одустајао, увек је имао поштовања за друге људе - рекао је Манзини за "Информер".

Потом је открио да га је 24 сата пред смрт посетио у болници, а изнео је и неке детаље о томе како је Миха размишљао.

- Посетио сам га у болници дан пре него што је преминуо и био је уверен да ће имати шансе да победи леукемију. Нажалост, то се није десило, али сам сигуран да се борио до самог краја.

На крају је имао јасан закључак о Синиши, какавје био за живота.

- Михајловић је био увек исти и на фудбалском терену и у животу. Поштовао је друге екипе, никад ривале није посматрао као непријатеље, већ као ривале - поручио је на крају Манзини.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЈОКИЋ ЈЕ ПРОВАЛИО ОКЛАХОМУ! Српски ас зна како да нападне одбрану Тандера и избори седму утакмицу

ЈОКИЋ ЈЕ "ПРОВАЛИО" ОКЛАХОМУ! Српски ас зна како да нападне одбрану Тандера и избори седму утакмицу

ДЕНВЕР се налази пред испадањем и потребно му је да Јокић доминира на вечерашњем сусрету како би изборио мајсторицу са Оклахомом у полуфиналу Западне конференције (2.30).

15. 05. 2025. у 11:38

Коментари (0)

КО СУ ВЕЛИКИ ШАМПИОНИ СА МАЛИХ ТЕРЕНА? НАСТАВЉА СЕ АКЦИЈА „ФУДБАЛ ЈЕ ВИШЕ ОД ИГРЕ“