ЧУДЕСНИ АЛЕКСАНДАР МИТРОВИЋ: Енглеска бруји о фантастичној партији Србина (ВИДЕО)

Часлав Вуковић

26. 12. 2022. у 17:55

АЛЕКСАНДАР Митровић блиста у Премијер лиги. Тамо где је стао пре паузе наставио је по наставку првенства. Након две асистенције, успео је и да уради оно што најбоље зна - постигне погодак.

ЧУДЕСНИ АЛЕКСАНДАР МИТРОВИЋ: Енглеска бруји о фантастичној партији Србина (ВИДЕО)

ФОТО: Танјуг/АП

Српски нападач стигао је до 10. гола у најквалитетнијем рангу енглеској фудбала. Урадио је то у утакмици 17. кола против Кристал Паласа.

"Колибари" су победили са 3:0, а репрезентативац наше земље је био стрелац трећег поготка. Он је главом послао лопту у мрежу ривала.

Пре тога је уписао и две асистенције. Наместио је голове Бобију Риду и Тиму Риму. Сјајни нападач је још једном показао да Фулам није иста екипа када он није на терену.

Овим голом Митровић је постао четврти играч у Премијер лиги који ове сезоне до сада постигао двоцифрен број погодака. То су још урадили Ерлинг Холанд (18), Хари Кејн (13), Ајван Тони (11).

Он је добио и један жесток ударац у 57. минуту. Џејсм Томпкинс га је ударио у главу и зарадио је други жути картон, што је значило ја меч за њега био готов. Кристал Палас је пре тога већ био са играчем мање, пошто је "поцрвенео" Тајрик Мичел.

ФОТО: АП

Србин је на овом сусрету на терену провео 85 минута кад га је земнио Карлос Винисијус. Са друге стране Лука Миливојевић тек у 84. минуту добио прилику од Патрика Вијера.

Фулам је сада осми на табели са 22 бода, док је Кристал Палас 11. са 19.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НИСУ БЕЗ РАЗЛОГА ЕЛИМИНИСАЛИ ЗВЕЗДУ: Легенде освојиле бод на почетку Лиге шампиона, исто сањају и против силовитог Бајерна

НИСУ БЕЗ РАЗЛОГА ЕЛИМИНИСАЛИ ЗВЕЗДУ: "Легенде" освојиле бод на почетку Лиге шампиона, исто сањају и против силовитог Бајерна

ЈЕДАН од мање занимљивијих мечева другог кола Лиге шампиона биће одигран на Кипру где ће дебитант Пафос дочекати шестоструког првака Европе, Бајерн из Минхена (21.00).

30. 09. 2025. у 07:30

РУСИ СЛАВЕ: Русија добила сјајну вест из Србије

РУСИ СЛАВЕ: Русија добила сјајну вест из Србије

Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, у спортском смислу била склоњена са међународне сцене, осим неколико изузетака. Али најновије вести су потпуно другачије.

30. 09. 2025. у 12:50

Коментари (6)

КАКВА ИЗДАЈА! Кошаркаш Партизана потписује за Црвену звезду