КАКАВ "ЛУД" МЕЧ У ПРЕМИЈЕР ЛИГИ: Брентфорд шокирао Ливерпул, а о овом мечу ће се причати дуго!

02. 01. 2023. у 20:24

ФУДБАЛЕРИ Брентфорда још једном су извојевали победу против великог фаворита. показали су да убедљива победа над Манчестер јунајтедом није случајност (4:0). Савладан је данас и Ливерпул 3:1.

КАКАВ ЛУД МЕЧ У ПРЕМИЈЕР ЛИГИ: Брентфорд шокирао Ливерпул, а о овом мечу ће се причати дуго!

Танјуг/АП

Лудо и незаборавно, тако се може укратко описати дуел вечерашњих ривал. Брентфорд је ма старту ривалу препустио иницијативу. Прво је Дарвин Њуњез шутирао, ниско и по средини је распалио по лопти, а голман домаћих врхунски је реаговао.

Имали су и у наставку иницијативу црвено-бели, а на прву шансу чекали су до 19. минута. Брајан Мбеумо је шутирао, а Алисон је добро реаговао. Уследио је велики пех Ибрахима Конатеа. У покушају да избије лопту ван шеснаестерца након корнера, послао је лопту у своју мрежу.

Танјуг/АП

Већ у 27. минуту нови гол домаће селекције, постигао га је Јоан Виса, али је он тада поништен због офсајда. Потом је и Бен Ми у 39. минуту Брентфорду тресао мрежу. Међутим судија Стјуарт Атвел је погледао ВАР, ни тај гол није признат.

Упорни су били домаћи играчи, а "трећа срећа" била је на њиховој страни, Јоан Виса је у 42. минуту коначно повисио на 2:0.

Танјуг/АП

Да је "два нула најопаснији резултат већ у 48. минуту наговестио је Дарвин Њунез, постигао је гол, али је Атвел и њега поништио због офсајда.

Два минута касније Трент Александар Арнолд послао је одличан центаршут, а Алекс Оксклејд Чемберлејн смањује заостатак екипе која је на овом мечу наступала у зеленим дресовима.

Брајан Муембо постигао је гол у завршници меча након грешке одбране Ливерпула за коначних 3:1.

Табела Премијер лиге

Standings provided by Sofascore

БОНУС ВИДЕО:  КОЛИКО СУ ЗАРАДИЛЕ СЕЛЕКЦИЈЕ НА СП У КАТАРУ: Вредело је учествовати

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен само зато што се крстио, Новости откривају како је све перфидно упаковано!

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен "само зато што се крстио", "Новости" откривају како је све перфидно упаковано!

Репрезентативац Србије у џудоу Немања Мајдов објавио је нешто невероватно: после Олимпијских игара у Паризу, на којима је учествовао у категорији такмичара до 90 килограма тежине, суспендован је из спорта - јер се крстио пред излазак на борилиште у престоници Француске. "Новости" вам доносе - како је Међународна џудо федерација на врло лукав начин извела кажњавање нашег борца.

19. 09. 2024. у 16:07

СРБИН ОБЈАВИО КОЛИКО ГА КОШТА ЖИВОТ НА СЕЛУ: Дао детаљан списак на шта троши - има питање за сународнике

СРБИН који живи са супругом и дететом на селу написао је на друштвеним мрежама да месечно троши између 2.000 и 2.500 евра. Објаву је поставио јер је, како каже, приметио да многи троше мање од њега, и то у граду, и занимало га је да ли у нечему претерује.

04. 10. 2024. у 18:13