ТЕРЗИЋ ПРЕД ПОЧЕТАК ПРИПРЕМА: Нема опуштања, Партизан је велики клуб и нећемо га потценити

Танјуг

04. 01. 2023. у 14:04

ЦРВЕНА звезда званично је почела припреме пред други део сезоне, а присутнима се обратио генерални директор црвено-белих Звездан Терзић.

ТЕРЗИЋ ПРЕД ПОЧЕТАК ПРИПРЕМА: Нема опуштања, Партизан је велики клуб и нећемо га потценити

Фото: М.Вукадиновић

Он је истакао да не сме да се потцени велики ривал Партизан од кога актуелни шампион има 10 бодова више.

- Свесни смо одговорности које носи Звезда, нема опуштања и поред велике предности од 10 бодова. Крећемо од "нуле", свесни смо да је током јесењег дела било неких утакмица у којима нисмо били прави. Партизан је велики клуб, нећемо потценити нашег вечитог ривала, посебно јер много ценим њиховог тренера Гордана Петрића - рекао је Терзић новинарима на стадиону "Рајко Митић".

Ипак, додао је да је уверен да ће Звезда доминантно освојити титулу, са већом предношћу него што је тренутна.

Када су у питању доласци и одласци, Терзић је истакао да су одбијене понуде за Страхињу Ераковића (шест плус три милиона кроз бонусе), Стефана Митровића и Кингсија Кангву (није прецизирао суму), као и за Мирка Иванића (три милиона).

Такође, додао је да је разговарао са Александром Драговићем и да искусни штопер сигурно остаје, без обзира на понуду Сампдорије.

- То је знак колико озбиљно прилазимо пролећном делу сезоне и да касније што спремнији дочекамо групну фазу Лиге шампиона. Желимо да будемо конкурентни у елитном такмичењу, а то значи да ћемо морати да имамо практично "два тима", један који ће лакше да разбије блок ривала на домаћој сцени, а други бржи и атлетски јачи за Европу -  поручио је Терзић.

Фудбалери Црвене звезде ће се у Београду припремати до 8. јануара, а потом ће боравити у Турској до 27. јануара где ће одиграти шест пријатељских утакмица.

БОНУС ВИДЕО: БРАЗИЛ ТУГУЈЕ: Тродневна национална жалост док се земљаци сећају и опраштају од Пелеа

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЧУДО ИЗ НОРВЕШКЕ НЕ СТАЈЕ: Жута хорда се не плаши никога, следећа мета је лисабонски Спортинг

ЧУДО ИЗ НОРВЕШКЕ НЕ СТАЈЕ: "Жута хорда" се не плаши никога, следећа мета је лисабонски Спортинг

БАЈКОВИТА европска прича Боде глимта наставља се у среду увече, када норвешки шампион дочекује Спортинг из Лисабона у првом мечу осмине финала Лиге шампиона. Стадион "Аспмира" биће поприште новог европског спектакла, а домаћин се нада да може да настави сензационалан поход кроз елитно такмичење.

11. 03. 2026. у 07:00

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (0)

СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН! Нико не може да верује шта је Рус урадио у Србији! (ВИДЕО)