ОВАКО НЕШТО СПОРТ НЕ ПАМТИ: Кристијано Роналдо има низ бизарних привилегија и живи у нестварном луксузу
КРИСТИЈАНО РОНАЛДО потписао је уговор с Ал Насром из Саудијске Арабије до јуна 2025. године и за две и по године боравка у овом тиму добиће нестварних 500 милиона евра. Међутим, неће добити само новац, већ и много других бизарних привилегија које му додатно олакшавају живот у конзервативном Ријаду.

Танјуг/АП
Португалац ће од Судијске Арабије за две и по године узети пола милијарде евра у најскупљем уговору који је један фудбалер икада потписао.
Међутим, поред новца који ће добити, он ужива у невиђеном луксузу за једног спортисту и апсолутно ништа не плаћа из свог џепа.
Роналдо и породица су добили на коришћење луксузну вилу од 14 милиона евра у Ријаду.
Налази се у делу града изграђеном само за богаташе који долазе са запада и у овом насељу нису на снази шеријатска правила као у остатку државе.
Ни то није све. Роналдо и породица на располагању имају нешто што ниједан други фудбалер у историји није добио и привилегије које има изгледају заиста нереално.
Комплетна породица има пратњу где год да иду. Унајмљена је агенција која прати сваки корак Роналда и његових најближих, па се тако елитна екипа брине за њихову безбедност.
Такође, клуб му је осигурао пет луксузних аутомобила, приватни супермаркет и приватни тржни центар у ком може мирно да купује све што му је потребно.
Све ово је само део од онога што је добио потписом уговора с Ал Насром. На располагању су му чак три лична ресторана. У сваком тренутку он може да одабере оно што жели да једе и то ће му експресно бити направљено и сервирано.
Како чувени Португалац воли да тренира више од других, клуб се побринуо да му омогући максималне услове за припрему утакмица и невероватне су ствари које има у близини куће.
Обезбедили су му олимпијски базен, два фудбалска терена, кошаркашки терен и две потпуно опремљене теретане.
Ал Наср је овим дефинитивно показао да им је и те како стало да Кристијано буде максимално срећан у Саудијској Арабији, а његово је само да игра и постиже голове за нови тим.
Док се са породицом не пресели у вилу која је припремљена за њега, он борави у елитном хотелу где је такође апсолутно све подређено њему и процењује се да ће Ал Наср његов вишедневни боравак у апартману коштати више од 250.000 фунти.
БОНУС ВИДЕО: ИН МЕМОРИАМ: Одлазак Пелеа „краља“ фудбала
Препоручујемо

ЗЕЛЕНСКИ УНИШТИО ЖИВОТ ЛЕГЕНДИ ФУДБАЛА: Обрисали га из историје, а сада му све узели
08. 01. 2023. у 08:23

ЈОКИЋ ЈЕ "ПРОВАЛИО" ОКЛАХОМУ! Српски ас зна како да нападне одбрану Тандера и избори седму утакмицу
ДЕНВЕР се налази пред испадањем и потребно му је да Јокић доминира на вечерашњем сусрету како би изборио мајсторицу са Оклахомом у полуфиналу Западне конференције (2.30).
15. 05. 2025. у 11:38

"ТАЈ ЧОВЕК МИ ЈЕ УНИШТИО ДЕО ЖИВОТА!" Горан Иванишевић се појавио у Београду
Некада врхунски тенисер а сада тренер, Горан Иванишевић, дошао је у Београд.
15. 05. 2025. у 19:00

ПРЕМЕШТЕНИ БАТИНИ ПОСМРТНИ ОСТАЦИ: Није више у Алеји - остварила му се велика жеља, ево ГДЕ сада почива
ВЕЛИМИР Бата Живојиновић био је један од највећих глумаца на просторима некадашње Југославије. Многи су га поштовали и ван Србије. Добитник је бројних признања, многим младим глумцима је био узор.
15. 05. 2025. у 12:10
Коментари (1)