ЛУИС ЕНРИКЕ ПРЕУЗИМА БРАЗИЛ? Селесао добија првог странца селектора после 58 година - одлука до краја фебруара
ЛУИС ЕНРИКЕ, доскорашњи стратег шпанске селекције, нови је кандидат за селектора фудбалске репрезентације Бразила.

FOTO: AP/Tanjug
Председник бразилске фудбалске конфедерације Едналдо Родригез спрема се на пут за Европу како би се састао са Енрикеом, али и још неким неименованим кандидатима.
Како пише шпански УОЛ епорте, Луис Енрике је већ разговароа са легендарним бразилским играчем Роналдом коме је признао да је веома узбуђен због могућности да преузме "селесао".
Ако заиста популарни Лучо наследи Титеа, постаће први странац на клупи Бразила после 58 година.
Пре Енрикеа, помињала су се имена Жозеа Муриња, Карла Анчелотија, Зинедина Зидана... али су сви демантовали долазак на клупу петоструког првака света.
родригез је истакао да ће одлука о новом селектору морати да буде донета до краја фебруара.

НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за петак
РЕДАКЦИЈА Типа вам је за данас припремила следеће предлоге.
13. 06. 2025. у 07:07

ШОК ПРОМЕНА Овако сада изгледа Лука Дончић! Светом кружи снимак који је многе запрепастио (ВИДЕО)
Истински кошаркашки потрес у НБА лиги догодио се усред ове сезоне када је Лука Дончић "отеран" из Даласа. Долазак у табор Лос Анђелес Лејкерса многе је шокирао, али и сада није мали број оних у том стању - због онога како словеначки кошаркаш изгледа тренутно.
12. 06. 2025. у 13:18

Гордана Стојићевић се развела после 39 година брака
ПЕВАЧИЦА Гордана Стојићевић и њен супруг Радомир Јанковић недавно су се развели, и то после 39 година брака.
12. 06. 2025. у 20:39
Коментари (0)