АЗАР ОДЛУЧИО ДА НЕ ИДЕ ИЗ МАДРИДА: Остаје у Реалу до истека уговора

Филип Милошевић

08. 03. 2023. у 13:42

- Фудбалер Реала Белгијанац Еден Азар планира да остане у мадридском клубу до истека уговора, односно до 30. јуна 2024. године, преноси британски Атлетик.

АЗАР ОДЛУЧИО ДА НЕ ИДЕ ИЗ МАДРИДА: Остаје у Реалу до истека уговора

Фото: EPA-EFE/Neil Hall

Белгијски фудбалер је тренутно у другом плану код тренера Реала Карла Анчелотија, а Азар је ове сезоне одиграо само 296 минута за "краљевски клуб". Атлетик подсећа да је Азар стигао у Реал 2019. године из Челсија за 100 милиона евра. У међувремену су се активирали поједини бонуси, а Белгијанац је до сада коштао мадридски клуб чак 115 милиона евра.

Белгијски фудбалер је требало да буде носилац игре у мадридском клубу, али није успео да се избори за место у стартној постави због лоше форме и проблема са повредама. Азар (32) је од доласка у Мадрид за Реал укупно одиграо 73 утакмице и постигао је седам голова.

Он је после Светског првенства у Катару одлучио да се повуче из репрезентације Белгије.

БОНУС ВИДЕО: "НАРАВНО ДА НИСАМ ЗАДОВОЉАН" Тренер Црвене звезде после гостовања ТСЦ-у

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Не може да верује шта јој је Пољска управо урадила!

РУСИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Не може да верује шта јој је Пољска управо урадила!

Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца. Напротив.

23. 10. 2025. у 14:39

Коментари (0)