МЕДВЕДЕВ: ''Ђоковић је опседнут јер је желео да обори све рекорде...''
Данил Медведев је победио Ђоковића у полуфиналу АТП Дубаија, на крају је тај турнир и освојио. Он полако подиже форму, следи Индијан Велс, који ће такође покушати да освоји.
ФОТО: АП
Данил је освојио прво Ротердам, па Марсеј и на крају Дубаи.
- Веома сам задовољан својим тенисом и то је важно. Када дођете до врха на АТП листи, морате да играте добро на гренд слемовима и мастерсима. Нисам успео то да урадим на Аустралијан опену, па је било доста изгубљених поена. Али има још много турнира у години и ако наставим овако, поправићу штету. То није лако, али покушаћу, рекао је Медведев за шпански "Ас". Питање новинара је било да ли је Медведев опседнут првим местом као Новак Ђоковић.
- Новак је опседнут јер је желео да обори све рекорде и то и даље покушава. Мислим да ће му Ролан Гарос бити тежак. Али сви остали рекорди... Многи су већ његови. Вероватно немам времена, нити вештине и талента да оборим ове тениске рекорде. Али учинићу све што могу да повратим контролу. Да бих то урадио. морам да освајам слемове и мастерсе, рекао је Данил.
Он ће играти у Индијан Велсу, док Ђоковићу то није дозовољено.
БОНУС ВИДЕО: "НАРАВНО ДА НИСАМ ЗАДОВОЉАН" Тренер Црвене звезде после гостовања ТСЦ-у
Препоручујемо
БАЈЧЕТИЋ ОДАБРАО РЕПРЕЗЕНТАЦИЈУ: Стефан дебитује у квалификацијама за Еуро 2024.
08. 03. 2023. у 16:25 >> 16:36
КАД ВИДИ ЈОКИЋА "НИЈЕ МУ ДОБРО": Најбољи дефанзивац лиге нема одговор за троструког МВП-а
НОВО доминантно издање Никола Јокића очекујемо на вечерашњем дуелу Минесоте и Денвера који се састају у "Таргет центру" два сата после поноћи.
15. 11. 2025. у 13:00
СРБИЈА УЗ ЧУДО МОЖЕ НА СВЕТСКО ПРВЕНСТВО! "Орлови" изгубили од Енглеске, а нису добили сјајну вест од Албанаца
Фудбалска репрезентација Србије није успела да победи Енглеску на Вемблију, па је услед пораза од 2:0 постало дефинитивно познато да из своје квалификационе групе неће отићи ни директно на Светско првенство, ни у бараж, што је обезбедила Албанија победом у Андори (1:0). Ипак, шанса за "орлове" постоји - и то минимална - да буду међу четири најбоље екипе у Лиги нација које се нису квалификовале кроз квалификационе групе. Тренутно, та четири места заузимају Велс, Румунија, Шведска и Северна Ирска, а само срећан сплет околности може нашу селекцију да "угура" у ту малу групу која "бочним путем" иде у бараж.
13. 11. 2025. у 22:39 >> 22:40
Полиција улетела на свадбу, ХАПСИ МЛАДУ - а тек објашњење! Ово је ЛУДНИЦА (ВИДЕО)
ЧАК и на најлепшим свадбама понекад се десе непредвиђене ситуације, ситне грешке или чак већи инциденти.
14. 11. 2025. у 16:23
Коментари (0)