АНЧЕЛОТИ: Желим Милан у финалу, не у четвртфиналу Лиге шампиона
Тренер фудбалера Реала Карло Анћелоти изјавио је да би волео да се мадридски клуб састане са екипом Милана у финалу, а не у четвртфиналу Лиге шампиона, преносе шпански медији.
ФОТО: АП/Тањуг
Реал је изборио пласман у четвртфинале Лиге шампиона, пошто је у осмини финала елиминисао Ливерпул. Реал је синоћ у Мадриду победио Ливерпул 1:0 у реванш мечу осмине финала Лиге шампиона, а мадридски клуб је у првом дуелу на Енфилду славио 5:2.
- Играли смо и контролисали утакмицу добро. Нисмо се бранили у ниском блоку и покушали смо да будемо јаки и сигурни на лопти. Имали смо прилике и били смо чврсти позади. Била је ово утакмица какву смо желели да имамо - рекао је Анчелоти.
Он је истакао да му се свидело како су фудбалери Реала одиграли синоћњи меч.
- Утакмица је била варљива на психолошком плану. Имали смо три гола предности, али нисмо склонили ногу са папучице гаса. Екипа је изгледала добро на терену и нисам желео да правим измене тек да бих нешто мењао. Није било празног хода, концентрација је константно била присутна. Нисмо ризиковали и веома смо срећни - додао је италијански стручњак.
Жреб четвртфинала и полуфинала биће одржан у петак у Ниону.
Поред Реала пласман у четвртфинале ЛШ изборили су Милан, Наполи, Интер, Манчестер сити, Бенфика, Бајерн и Челси.
- Желим Милан у финалу, не у четвртфиналу - навео је Анчелоти.
БОНУС ВИДЕО: Никад веће интересовање медија за изборе у ФСС-у
Препоручујемо
КАКАВ ГОСПОДСКИ ПОТЕЗ РЕАЛА: Пустили химну туђег клуба са свог разгласа
16. 03. 2023. у 16:50
Наполи не одустаје од титуле: Кремонезе никада није славио на овог гостовању
НАПОЛИ у 35. колу Серије А дочекује Кремонезе на стадиону „Дијего Армандо Марадона“, у мечу који за домаћина има императив победе. Екипа Антонија Контеа жели да одложи могућу шампионску прославу Интера и остане у трци бар још једно коло. Ипак, после недавних киксева, титула је све даља.
24. 04. 2026. у 08:19
Доналд Трамп је запањен: Италија одбила да иде уместо Ирана на Светско првенство у фудбалу!
Док се приводи крају (засад само двонедељно) примирје, услед ког је напад на Иран започет од стране САД и Израел прекинут, бар у овом тренутку, и спорт и те како осећа последице новонастале ситуације. Рат је, како и не би... А сада у први план долази и евенутално (не)учешће Ирана на Светском првенству у фудбалу, у коме су и Сједињене Америчке Државе један од домаћина.
23. 04. 2026. у 20:00
Нови п**но скандал Даре Бубамаре: Снимак пуштен на мрежама - ноћ са млађим дечком
"САДА не знам ни како се то нашло у јавности, али приватност је једна ствар и сматрам да то треба да се поштује."
24. 04. 2026. у 16:21
Коментари (0)